| Ituaiga Fa'aaliga | IPS-TFT-LCD |
| Igoa fa'ailoga | WISEVISION |
| Tele | 0.99 inisi |
| Pikesi | 40×160 Togitogi |
| Itu e Va'ai i ai | IPS/Sa'oloto |
| Vaega Galue (AA) | 6.095×24.385 mm |
| Tele o le Panel | 8.6×29.8×1.5 mm |
| Fa'atulagaga lanu | Fa'asologa fa'atulagaina RGB |
| Lanu | 65K |
| Pupula | 300 (Min)cd/m² |
| Fa'aoga | SPI / MCU |
| Numera o le pine | 10 |
| IC o le avetaavale | GC9D01 |
| Ituaiga o le Moli i Tua | 1 LED PA'EPA'E-MA'A'E |
| Voltage | 2.4~3.3 V |
| Mamafa | TBD |
| Vevela o le Fa'agaioiga | -20 ~ +70 °C |
| Vevela o le Teuina | -30 ~ +80°C |
O le N099-0416THBIG01-H10 o se vaega la'ititi o le fa'aaliga IPS lautele-angle TFT-LCD e 0.99-inisi le lapo'a.
O lenei paneli TFT-LCD la'ititi e 40x160 pixels lona iugafono, ua fausia i totonu le GC9D01 controller IC, e lagolagoina le 4-wire SPI interface, o le supply voltage (VDD) e 2.4V~3.3V, o le pupula o le module e 300 cd/m², ma le contrast e 1000.
O lenei vaega o loʻo i le faiga o le lau tuusaʻo, ma e faʻaaogaina e le paneli le tekinolosi lautele IPS (In plane Switching).
O le vaega e matamata ai e agavale: 85/taumatau: 85/luga: 85/lalo: 85 tikeri. O le paneli IPS e tele naua tulimanu e mafai ona matamata ai, lanu susulu, ma ata e maualuga le tulaga lelei e tumu i lanu masani.
E matuā talafeagai lava mo faʻaoga e pei o masini e mafai ona ofuina, meafaigaluega faafomaʻi, ma sikaleti eletise.
O le vevela o le fa'agaoioiga o lenei module e -20 ℃ i le 70 ℃, ma o le vevela o le teuina e -30 ℃ i le 80 ℃.