| Ituaiga Fa'aaliga | IPS-TFT-LCD |
| Igoa fa'ailoga | WISEVISION |
| Tele | 1.46 inisi |
| Pikesi | 80×160 Togitogi |
| Itu e Va'ai i ai | Iloiloga UMA |
| Vaega Galue (AA) | 16.18×32.35 mm |
| Tele o le Panel | 18.08×36.52×2.1 mm |
| Fa'atulagaga lanu | Fa'asologa fa'atulagaina RGB |
| Lanu | 65 afe |
| Pupula | 350 (Min)cd/m² |
| Fa'aoga | 4 Laina SPI |
| Numera o le pine | 13 |
| IC o le avetaavale | GC9107 |
| Ituaiga o le Moli i Tua | 3 LED PA'EPA'E |
| Voltage | -0.3~4.6 V |
| Mamafa | 1.1 |
| Vevela o le Fa'agaioiga | -20 ~ +70 °C |
| Vevela o le Teuina | -30 ~ +80°C |
O le N146-0816KTBPG41-H13 o se module IPS TFT-LCD e 1.46-inisi ma se iugafono e 80x160 pixels. Fa'aaogaina le tekinolosi IPS (In-Plane Switching) lautele-va'aiga, e ofoina atu ai le tulaga lelei o ata tutusa i tulimanu va'aiga e 80 tikeri (agavale/taumatau/luga/lalo), e maua ai lanu susulu, tumu, ma masani.
O lenei fa'aaliga e lagolagoina le tele o feso'ota'iga (SPI, MCU, RGB) mo le tu'ufa'atasia fetu'una'i. Fa'atasi ai ma le maualuga o le pupula o le 350 cd/m², e fa'amautinoa ai le va'aia lelei e tusa lava pe i lalo o le malamalama susulu. O le fa'atinoga e fa'amalosia e le **GC9107 driver IC** fa'aonaponei, e fa'amautinoa ai le sologa lelei ma le lelei o le fa'agaioiga.
Fa'amatalaga Autū:
Fua Faatusatusa: 800:1
Fua Fa'atatau o le Va'aiga: 3:4 (Masani)
Voltage Sapalai Analog: -0.3V i le 4.6V (Masani 2.8V)
Vevela o le Fa'agaioiga: -20°C i le +70°C
Vevela o le Teuina: -30°C i le +80°C