| Ituaiga Fa'aaliga | IPS-TFT-LCD |
| Igoa fa'ailoga | WISEVISION |
| Tele | 3.95 inisi |
| Pikesi | 480×480 Togitogi |
| Itu e Va'ai i ai | IPS/Sa'oloto |
| Vaega Galue (AA) | 36.72×48.96 mm |
| Tele o le Panel | 40.44×57×2 mm |
| Fa'atulagaga lanu | Fa'asologa fa'atulagaina RGB |
| Lanu | 262K |
| Pupula | 350 (Min)cd/m² |
| Fa'aoga | SPI / MCU/RGB |
| Numera o le pine | 15 |
| IC o le avetaavale | ST7701S |
| Ituaiga o le Moli i Tua | 8 LED PA'EPA'E-MA'A'E |
| Voltage | 2.5~3.3 V |
| Mamafa | 1.2 kalama |
| Vevela o le Fa'agaioiga | -20 ~ +70 °C |
| Vevela o le Teuina | -30 ~ +80°C |
O le TFT040B039 o se vaega faatafafa IPS TFT-LCD e 3.95-inisi le lautele e aofia ai le 480 x 480 pixels.
E lagolagoina e le module le RGB interface ma fa'aaogaina le IPS panel, ma le agavale: 80/taumatau: 80/pito i luga: 80/pito i lalo: 80 tikeri (tau masani) lautele o le tulimanu matamata, eseesega 1000:1 (tau masani), pupula 350 cd/m² (tau masani), pupula tioata panel, aspect ratio 1:1.
O le module TFT040B039 ua fausia i totonu ma le ST7701S controller IC, ma o le voltage o le sapalai o le eletise e 2.5V~3.3V, ma se tau masani o le 2.8V.
O le vevela o le fa'ata'ita'iga TFT040B039 e amata mai le -20 ℃ i le +70 ℃; o le vevela o le teuina e amata mai le -30 ℃ ~ +80 ℃.
E matuā talafeagai lava mo faʻaoga e pei o meafaigaluega faʻafomaʻi, masini feaveaʻi, faiga e mataʻituina ai le saogalemu.