| Ituaiga Fa'aaliga | IPS-TFT-LCD |
| Igoa fa'ailoga | WISEVISION |
| Tele | 10.1 inisi |
| Pikesi | 1024×600 Togitogi |
| Itu e Va'ai i ai | IPS/Sa'oloto |
| Vaega Galue (AA) | 222.72×125.28 mm |
| Tele o le Panel | 235 ×143 ×3.5 mm |
| Fa'atulagaga lanu | Fa'asologa fa'atulagaina RGB |
| Lanu | 16.7 miliona |
| Pupula | 250 (Min)cd/m² |
| Fa'aoga | RGB 8-bit tutusa |
| Numera o le pine | 15 |
| IC o le avetaavale | TBD |
| Ituaiga o le Moli i Tua | LED PA'EPA'E |
| Voltage | 3.0~3.6 V |
| Mamafa | TBD |
| Vevela o le Fa'agaioiga | -20 ~ +70 °C |
| Vevela o le Teuina | -30 ~ +80°C |
O le B101N535C-27A o se module fa'aaliga TFT-LCD e 10.1” inisi; e faia i le iugafono 1024×600 pixels. O lenei panel fa'aaliga e iai le fua o le module e 235 ×143 ×3.5 mm ma le tele o le AA e 222.72×125.28 mm. O le faiga fa'aaliga e masani ona pa'epa'e, ma o le fa'aoga e RGB. O le fa'aaliga e iai le tusi saisai e 12 masina ma e maua mai le fale gaosi oloa. E mafai ona fa'aogaina le fa'aaliga i le tele o fa'aoga e pei o faiga fa'atautaia ta'avale, masini ta'alo feavea'i, faiga fa'atonutonu fa'apisinisi, ma isi mea fa'apena. E mafai ona fa'agaoioia lenei module TFT i le vevela mai le -20℃ i le +70℃; o lona vevela teuina e amata mai le -30℃ i le +80℃.
O le laupepa TFT LCD B101N535C-27A 10.1" e lagolagoina le tekinolosi CTP (Capacitive Touch Panel), lea e mafai ai ona sili atu ona faigofie ona malamalama i ai ma tali vave pe a faʻatusatusa i laupepa paʻi resistive. O le tekinolosi o le laupepa paʻi capacitive e faʻavae i luga o le mataupu faavae o le iloa o suiga i le capacitance i luga o le fogāeleele paʻi.
O le paneli pa'i e faia i se vaega manino e fa'asuavai ai le eletise i luga o le paneli fa'aaliga ma se IC fa'atonutonu e iloa ai suiga i le capacitance e mafua mai i le pa'i o le tagata. E maua ai se tali sa'o ma sa'o i totonu ma e umi atu lona ola nai lo lau pa'i tete'e.