| Ituaiga Fa'aaliga | IPS-TFT-LCD |
| Igoa fa'ailoga | WISEVISION |
| Tele | 4.96 inisi |
| Pikesi | 720×1280 Togitogi |
| Itu e Va'ai i ai | IPS/Sa'oloto |
| Vaega Galue (AA) | 61.78×109.82 mm |
| Tele o le Panel | 66.40×120.05×1.67 mm |
| Fa'atulagaga lanu | Fa'asologa fa'atulagaina RGB |
| Lanu | 262K |
| Pupula | TBD |
| Fa'aoga | MIPI |
| Numera o le pine | 15 |
| IC o le avetaavale | ILL9881C |
| Ituaiga o le Moli i Tua | 12 CHIP-WHITE LED |
| Voltage | 3.0~3.6 V |
| Mamafa | TBD |
| Vevela o le Fa'agaioiga | -20 ~ +70 °C |
| Vevela o le Teuina | -30 ~ +80°C |
O le TFT50B030-B0 o se module fa'aaliga IPS TFT-LCD e 4.96-inisi; e faia i le iugafono 720×1280 pixels. O lenei MIPI LCD Display Panel e iai le fua o le module e 66.40×120.05×1.67 mm ma le lapo'a AA e 61.78×109.82 mm.
E lagolagoina e le module le MIPI DSI Serial interface (2 lanes), o loʻo i ai le IPS panel lea e iai le lelei o le lautele o le vaʻaiga o le Agavale: 80 / Taumatau: 80 / Luga: 80 / Lalo: 80 tikeri (masani), contrast ratio 1000 (masani), Anti-Glare surface panel.
O lenei fa'aaliga LCD MIPI e 4.96-inisi o le portrait mode; ua fa'apipi'iina ai le IC aveta'avale ILL9881C i luga o le module, o le voltage sapalai o le atina'e e amata mai le 3.0V i le 3.6V.
O le paneli e tele ona vaaiga eseese, lanu felanulanua'i, ma ata maualuga le tulaga lelei ma le natura tumu. E matua talafeagai lava mo masini fa'apisinisi laiti, faiga e mata'ituina ai le saogalemu, masini feavea'i, masini pu'eata aveta'avale, ma isi fa'aoga oloa. E mafai ona fa'agaoioia lenei module TFT i le vevela mai le -20℃ i le +70℃; o lona vevela teuina e amata mai le -30℃ i le +80℃.
Matou te malamalama i le taua o le tuʻuina atu o faʻaaliga maualuluga e faʻafetaui ai manaʻoga o le tele o alamanuia. E ala i la matou tautinoga i le lelei ma le faʻatuatuaina, ua matou fausia ai se igoa taʻuleleia sili ona lelei i totonu o a matou tagata faʻatau i le lalolagi atoa.
O loʻo faʻalauiloaina le laupepa fou e 5.0-inisi le lapoʻa feololo 720x1280 dot TFT LCD display module, o se oloa mataʻina e faʻatulagaina ai tulaga faʻatonuina fou mo tekinolosi faʻaaliga vaaia. O lenei module faʻaaliga faʻaonaponei e faʻaalia ai le saʻo ma le faʻainisinia fou e tuʻuina atu ai lanu susulu, ata manino ma se poto masani matamata sili atu.
O lenei vaega o le fa'aaliga TFT LCD e 5.0 inisi le lapo'a o le lau, e maua ai le tele o le avanoa mo se poto masani fa'asalalauga fa'atosina, e fetaui lelei mo ta'aloga, matamata vitio, po'o le matamata i ata. O le iugafono HD o le 720x1280 dots e fa'amautinoa ai o fa'amatalaga uma e pu'eina ma le manino matagofie, e fa'aola ai ata ma fa'aleleia atili ai lou poto masani va'aia.
O le tekinolosi TFT (Thin Film Transistor) o loʻo faʻaaogaina i totonu o lenei vaega o le faʻaaliga e faʻamautinoa ai le vave o le tali atu, tulimanu vaʻai lelei ma le faʻaitiitia o le faʻaaogaina o le eletise. O lona uiga e mafai ona e fiafia i ata e leai se faʻalavelave ma suiga sologa lelei e aunoa ma le faʻaleagaina o le umi o le ola o le maa. O le toe gaosia o lanu sili ona lelei e faʻaalia ai ma le saʻo le tele o lanu eseese, ma mafai ai ona e mauaina ni ata olaola e pei ona tatau ai.
O le lau fa'aaliga TFT LCD e 5.0-inisi le lapo'a e fa'aaogaina ai fo'i tekinolosi pa'i fa'aonaponei, e suia atoa ai le auala e te fegalegaleai ai ma lau masini. Fa'atasi ai ma ona gafatia pa'i e tali vave ma faigofie ona malamalama i ai, e mafai ona e faigofie ona su'e le lisi o mea'ai, swipe i le va o lau, ma fiafia i se poto masani fa'aoga e sili atu ona fegalegaleai.
O le tumau ma le fa'atuatuaina o vaega autū ia o lenei vaega fa'aaliga. O lona fausiaina malosi ma mea e sili ona lelei e fa'amautinoa ai le umi o le fa'atinoga, ma avea ai ma mea lelei mo le tele o fa'aoga, e aofia ai telefonipoto, tablets, GPS system, masini ta'aloga feavea'i, ma isi mea. E faigofie fo'i ona fa'apipi'i ma fa'apipi'i le vaega i le tele o masini, ma maua ai e le au gaosi oloa se fofo e aunoa ma se popole.
Ia e iloa le lumana'i o tekinolosi fa'aaliga vaaia i se lau e 5.0-inisi le lapo'a feololo 720x1280 dot TFT LCD display module. Fa'atofu oe lava i se lalolagi o lanu felanulanua'i, ata manino ma ata mata'ina. Fa'aleleia lau masini ma tatala avanoa e le gata i lenei oloa sili.