| Ituaiga Fa'aaliga | OLED |
| Igoa fa'ailoga | WISEVISION |
| Tele | 1.54 inisi |
| Pikesi | 64×128 Togitogi |
| Faiga Fa'aalia | Matrix Fa'agaoioia |
| Vaega Galue (AA) | 17.51×35.04 mm |
| Tele o le Panel | 21.51×42.54×1.45 mm |
| Lanu | Lanu pa'epa'e |
| Pupula | 70 (Min)cd/m² |
| Metotia o le Avetaavale | Sapalai mai fafo |
| Fa'aoga | I²C/4-uaea SPI |
| Tiute | 1/64 |
| Numera o le pine | 13 |
| IC o le avetaavale | SSD1317 |
| Voltage | 1.65-3.3 V |
| Mamafa | TBD |
| Vevela o le Fa'agaioiga | -40 ~ +70 °C |
| Vevela o le Teuina | -40 ~ +85°C |
X154-6428TSWXG01-H13 1.54-inisi le Vaega o le Fa'aaliga OLED Ata
Fa'amatalaga Fa'apitoa:
Vaega Autū:
Talosaga:
Fa'amanuiaga o le Fa'atinoga:
O la matou X154-6428TSWXG01-H13 OLED module e tuʻuina atu:
Aiseā e Filifili ai Lenei Module?
Ua filifilia e inisinia ma tagata mamanu lenei fa'aaliga OLED ona o ona:
1. Manifinifi–E le manaʻomia se moli malamalama, e otometi lava ona faʻasalalauina;
2. Lautele le tulimanu o le matamata: tikeri saoloto;
3. Pupula Maualuga: 95 cd/m²;
4. Fua fa'atusatusa maualuga (Potu Pogisa): 10000:1;
5. Saosaoa tali maualuga (<2μS);
6. Vevela Lautele o le Fa'agaioiga;
7. Fa'aitiitia le fa'aaogaina o le eletise.