| Ituaiga Fa'aaliga | OLED |
| Igoa fa'ailoga | WISEVISION |
| Tele | 0.87 inisi |
| Pikesi | 64×128 Togitogi |
| Faiga Fa'aalia | Matrix Fa'agaoioia |
| Vaega Galue (AA) | 9.26×17.26 mm |
| Tele o le Panel | 12.13×23.6×1.22 mm |
| Lanu | Monochrome (Paʻepaʻe) |
| Pupula | 180 (Min)cd/m² |
| Metotia o le Avetaavale | Sapalai i totonu |
| Fa'aoga | SPI uaea e 4 |
| Tiute | 1/128 |
| Numera o le pine | 13 |
| IC o le avetaavale | SSD1312 |
| Voltage | 1.65-3.5 V |
| Mamafa | TBD |
| Vevela o le Fa'agaioiga | -40 ~ +70 °C |
| Vevela o le Teuina | -40 ~ +85°C |
O le X087-2832TSWIG02-H14 o se vaega fa'aaliga OLED Graphic passive matrix e 0.87 inisi e faia i togitogi e 128x32.
O lenei fa'aaliga e 0.87" o lo'o i ai le otootoga o le module e 28.54×8.58×1.2 mm ma le lapo'a o le Active Area e 22.38×5.58 mm.
O le module ua fausia i totonu i le SSD1312 IC, e lagolagoina le I²C interface, 3V power supply.
O le module o se fa'aaliga OLED fa'atulagaina COG lea e le mana'omia ai se backlight (e otometi lava ona fa'asalalauina); e mama ma maualalo le fa'aaogaina o le eletise.
O le voltage sapalai mo le logic e 2.8V (VDD), ma o le voltage sapalai mo le fa'aaliga e 9V (VCC). O le tafega o le eletise ma le 50% o le fa'aaliga checkerboard e 9V (mo le lanu pa'epa'e), 1/32 le tiute o le aveta'avale.
O lenei fa'aaliga OLED la'ititi e 0.87 inisi e talafeagai mo masini e mafai ona ofuina, sikaleti eletise, masini tausiga o tagata lava ia, masini feavea'i, peni pu'e leo, masini tau soifua maloloina, ma isi mea fa'apena. E mafai ona fa'agaoioia le module X087-2832TSWIG02-H14 i le vevela mai le -40℃ i le +70℃; o lona vevela e teu ai e amata mai le -40℃ i le +85℃.
Filifili le pane OLED X087-2832TSWIG02-H14 ma iloa le lumanaʻi o tekinolosi faʻaaliga. O lona laʻititi o foliga, manino lelei o le iugafono, pupula lelei ma filifiliga eseese o le atinaʻe e fetaui lelei mo soʻo se galuega. Faʻaleleia le poto masani vaaia o au oloa ma faʻaosofia lau aofia i le pane X087-2832TSWIG02-H14OLED.
1. Manifinifi–E le manaʻomia se moli malamalama, e otometi lava ona faʻasalalauina;
2. Lautele le tulimanu o le matamata: tikeri saoloto;
3. Pupula Maualuga: 120 (Min)cd/m²;
4. Fua fa'atusatusa maualuga (Potu Pogisa): 10000:1;
5. Saosaoa tali maualuga (<2μS);
6. Vevela Lautele o le Fa'agaioiga;
7. Fa'aitiitia le fa'aaogaina o le eletise.
O loʻo faʻalauiloaina atu le laupepa faʻaaliga OLED micro 128x32 dot e sili ona faʻaonaponei, o se mea ofoofogia faʻatekonolosi faʻaonaponei ua mamanuina e suia ai lou vaʻai. O lenei laupepa faʻaaliga laʻititi ma matagofie e ofoina atu le aoga ofoofogia ma le faʻatinoga e le mafaatusalia, ma avea ai ma filifiliga atoatoa mo le tele o faʻaoga.
O lenei vaega o le fa'aaliga OLED e iai lona iugafono maualuga e 128x32 togitogi, e mafai ona fa'aalia ata ma tusitusiga i se tulaga sili ona manino ma manino. Pe o e matamata i ata faigata pe faitau i mata'itusi laiti, o le fa'aaliga e tu'uina atu ai se aafiaga vaaia e sili ona loloto ma lelei. O le tekonolosi OLED e fa'amautinoa ai lanu susulu, uliuli loloto ma le tele o lanu, ma fa'aolaola ai ata uma ma olaola.
O le lau o le micro OLED display module e 0.87-inisi e le gata ina ofoina atu ai ni aafiaga vaaia mataʻina, ae faʻapea foʻi ma le tele o lona gafatia. O lona laʻititi ma le maualalo o le faʻaaogaina o le eletise e fetaui lelei mo masini feaveaʻi e pei o masini e mafai ona ofuina, uati atamai, ma isi faʻaoga IoT. O le laʻititi o le module e mafai ai ona tuʻufaʻatasia lelei i totonu o le tele o mamanu e aunoa ma le faʻaleagaina o le lelei o le faʻaaliga.
O le vaega o le fa'aaliga OLED e vave ona tali atu ma lautele le va'aiga, e fa'amautinoa ai le sologa lelei o fesuia'iga i le va o ata ma le va'aiga lelei i tulimanu eseese. O lo'o fa'apipi'iina i se pulea maualuga le fa'atinoga, e maua ai e le vaega le feso'ota'iga lelei ma le fetaui ma le tele o microcontrollers.
E le gata i lea, o lenei module fa'aaliga OLED e matua'i tumau ma umi lona ola. O ona pixels e fa'amalamalamaina e ia lava e le mana'omia se malamalama i tua, e fa'alauteleina ai le umi ma fa'aitiitia ai le fa'aaogaina o le eletise. O le fausiaina malosi o le module e fa'amautinoa ai le tete'e atu i le te'i, gatete ma le vevela tele, ma avea ai ma mea talafeagai mo siosiomaga faigata.
O le lau o le module fa'aaliga Micro OLED e 0.87" e faigofie ai ona fa'apipi'i ma fa'agaoioia. O lona fa'aoga faigofie ma fa'amaumauga atoatoa e ta'ita'ia ai tagata fa'aoga i le fa'agasologa o le setiina. E lagolagoina e le module le tele o feso'ota'iga, e aofia ai le I2C ma le SPI, mo le feso'ota'iga ma masini eseese. E maua ai le fetu'una'i i feso'ota'iga.
I se aotelega, o le laupepa OLED micro 128x32 dot 0.87" o se mea fou mata'ina e siitia ai le fa'aaliga vaaia i se tulaga maualuga. O lona maualuga o le iugafono, lanu felanulanua'i, la'ititi lona lapo'a, e le mafaatusalia lona faigofie ona fa'aogaina ma le tumau tele, ma avea ai ma filifiliga atoatoa mo so'o se fa'aoga fa'aaliga. Ia iloa le lumana'i o tekinolosi fa'aaliga fa'atasi ai ma lenei module fa'aaliga OLED tulaga ese.