| Ituaiga Fa'aaliga | IPS-TFT-LCD |
| Igoa fa'ailoga | WISEVISION |
| Tele | 3.97 inisi |
| Pikesi | 320×480 Togitogi |
| Itu e Va'ai i ai | IPS/Sa'oloto |
| Vaega Galue (AA) | 55.68×83.52 mm |
| Tele o le Panel | 60×92.25×2.2 mm |
| Fa'atulagaga lanu | Fa'asologa fa'atulagaina RGB |
| Lanu | 16.7M |
| Pupula | 400 (Min)cd/m² |
| Fa'aoga | MCU |
| Numera o le pine | 15 |
| IC o le avetaavale | ILI9488 |
| Ituaiga o le Moli i Tua | 8 LED PA'EPA'E-MA'A'E |
| Voltage | 2.7~3.3 V |
| Mamafa | TBD |
| Vevela o le Fa'agaioiga | -20 ~ +70 °C |
| Vevela o le Teuina | -30 ~ +80°C |
O le TFT398B008 o se module TFT LCD e 3.98-inisi ma se paneli IPS. O lenei module ua fausia i totonu o se IC avetaavale ILI9488 e lagolagoina ai le feso'ota'iga MCU.
O lenei fa'aaliga ata o lo'o i ai se iugafono o le 320×480 togitogi ma le pupula o le 400 cd/m² (tau masani), ma le eseesega o le ata o le 1200 (tau masani).
O le pene IPS e iai le lelei o tulimanu matamata lautele e amata mai le Agavale: 89 / Taumatau: 89 / Luga: 89 / Lalo: 89 tikeri (masani).
O le laulau e tele ituaiga vaaiga eseese, lanu felanulanua'i, ma ata maualuga le tulaga lelei ma le natura tumu.
E matuā talafeagai lava mo faʻaoga e pei o meafaigaluega faʻafomaʻi, masini feaveaʻi, faiga e mataʻituina ai le saogalemu.
O le vevela o le fa'agaoioiga o lenei module e -20 ℃ i le 70 ℃, ma o le vevela o le teuina e -30 ℃ i le 80 ℃.