| Ituaiga Fa'aaliga | OLED |
| Igoa fa'ailoga | WISEVISION |
| Tele | 0.35 inisi |
| Pikesi | 20 Fa'ailoga |
| Faiga Fa'aalia | Matrix Fa'agaoioia |
| Vaega Galue (AA) | 7.7582×2.8 mm |
| Tele o le Panel | 12.1×6×1.2 mm |
| Lanu | Pa'epa'e/Lanumeamata |
| Pupula | 300 (Min)cd/m² |
| Metotia o le Avetaavale | Sapalai i totonu |
| Fa'aoga | MCU-IO |
| Tiute | 1/4 |
| Numera o le pine | 9 |
| IC o le avetaavale | |
| Voltage | 3.0-3.5 V |
| Vevela o le Fa'agaioiga | -30 ~ +70 °C |
| Vevela o le Teuina | -40 ~ +80°C |
O se tasi o vaega autū o la matou lau OLED e 0.35-inisi le lautele o lona fa'aaliga matagofie. E fa'aogaina e le lau le tekonolosi OLED e fa'amautinoa ai ni ata manino ma manino, e mafai ai e tagata fa'aoga ona faigofie ona su'e lisi ma va'ai fa'amatalaga i le manino sili ona manino. Pe o le siakiina o le tulaga o le maa o lau sikaleti eletise pe mata'ituina le alualu i luma o lau maea osooso atamai, o a matou lau OLED e fa'amautinoa ai se poto masani fa'amalieina ma fiafia mo le tagata fa'aoga.
E lē gata i le tasi le fa'aoga o la matou laupepa OLED; ae, e iai ona fa'aoga i le tele o masini eletise. Mai sikaleti eletise i uaea fa'amaumauga, mai maea osooso atamai i peni atamai, e mafai ona tu'ufa'atasia lelei lenei laupepa e tele ona galuega i le tele o oloa. O lona faigofie ona fetu'una'i e avea ai ma filifiliga sili mo tagata gaosi oloa o lo'o va'ava'ai e fa'aleleia a latou masini i fa'aaliga fa'aonaponei ma matagofie i foliga.
O le mea e tulaga ese ai la matou laupepa OLED e 0.35-inisi le lautele, o lona taugofie lea. E le pei o fa'aaliga OLED masani, e le mana'omia e a matou laupepa vaega ni matagaluega tu'ufa'atasi (IC). I le aveeseina o lenei vaega, na matou fa'aitiitia ai tau o gaosiga, ma i'u ai i se oloa e sili atu ona taugofie e aunoa ma le fa'aleagaina o le fa'atinoga. O lenei mea ua avea ai a matou laupepa OLED ma se filifiliga manaia mo pisinisi o lo'o va'ava'ai e fa'apipi'i fa'aaliga maualuga le lelei a'o fa'atumauina pea se tau tauva.
O lo'o i lalo ni fa'amanuiaga o lenei fa'aaliga OLED e maualalo le malosi:
1. Manifinifi–E le manaʻomia se moli malamalama, e otometi lava ona faʻasalalauina;
2. Lautele le tulimanu o le matamata: tikeri saoloto;
3. Pupula Maualuga: 270 cd/m²;
4. Fua fa'atusatusa maualuga (Potu Pogisa): 2000:1;
5. Saosaoa tali maualuga (<2μS);
6. Vevela Lautele o le Fa'agaioiga;
7. Fa'aitiitia le fa'aaogaina o le eletise.