| Ituaiga Fa'aaliga | OLED |
| Igoa fa'ailoga | WISEVISION |
| Tele | 1.92 inisi |
| Pikesi | 128×160 Togitogi |
| Faiga Fa'aalia | Matrix Fa'agaoioia |
| Vaega Galue (AA) | 28.908×39.34 mm |
| Tele o le Panel | 34.5×48.8×1.4 mm |
| Lanu | Lanu pa'epa'e |
| Pupula | 80 cd/m² |
| Metotia o le Avetaavale | Sapalai mai fafo |
| Fa'aoga | SPI tutusa/I²C/4-uaea |
| Tiute | 1/128 |
| Numera o le pine | 31 |
| IC o le avetaavale | CH1127 |
| Voltage | 1.65-3.3 V |
| Mamafa | TBD |
| Vevela o le Fa'agaioiga | -40 ~ +70 °C |
| Vevela o le Teuina | -40 ~ +85°C |
O le X192-2860KSWDG02-C31 o se vaega fa'aaliga OLED fa'ata'ita'i COG e 1.92-inisi ma se iugafono o le 160×128 pixels.
O lenei module e iai ni fua fa'ata'atia laiti e 34.5 × 48.8 × 1.4 mm ma se lapo'a o le vaega galue (AA) e 28.908 × 39.34 mm. E tu'ufa'atasia ai le IC pulea CH1127, e lagolagoina ai feso'ota'iga tutusa, I²C, ma feso'ota'iga fa'asolosolo SPI e 4-uaea mo feso'ota'iga fetu'una'i.
Faatasi ai ma le voltage sapalai 3V ma le voltage sapalai faʻaaliga 12V, o lenei module OLED ua mamanuina mo le tele o faʻaoga, e aofia ai:
1. Manifinifi–E le manaʻomia se moli malamalama, e otometi lava ona faʻasalalauina;
2. Lautele le tulimanu o le matamata: tikeri saoloto;
3. Pupula Maualuga: 270 cd/m²;
4. Fua fa'atusatusa maualuga (Potu Pogisa): 2000:1;
5. Saosaoa tali maualuga (<2μS);
6. Vevela Lautele o le Fa'agaioiga;
7. Fa'aitiitia le fa'aaogaina o le eletise.
O lo'o fa'alauiloa atu la matou tekonolosi fou, o se laupepa la'ititi e 1.92-inisi le lautele, 128x160 dot OLED. O le la'ititi o le lapo'a ma le maualuga o le iugafono o lenei laupepa fa'aaliga ua avea ai ma filifiliga lelei atoatoa mo le tele o masini eletise.
E na'o le 1.92 inisi le umi, o le vaega fa'aaliga OLED ua mamanuina ina ia mafai ona tu'ufa'atasia lelei i masini feavea'i, uati atamai, masini e siaki ai le malosi o le tino ma isi masini eletise laiti. E ui i lona lapo'a tele, ae e maua ai ni ata manino ma le maualuga o le iugafono o le 128x160 dots. Ia mautinoa e mafai e tagata fa'aoga ona fiafia i lanu susulu, ata manino, ma ata lamolemole i luga o a latou masini.
O le vaega o le fa'aaliga ua fa'apipi'iina i le tekinolosi OLED (organic light-emitting diode), lea e ofoina atu le tele o fa'amanuiaga nai lo laupepa LCD masani. O fa'aaliga OLED e ofoina atu le eseesega sili atu, tulimanu va'ai lautele, ma taimi tali vave. O lona uiga e mafai e tagata fa'aoga ona fa'amoemoe i le fa'atinoga va'aia sili ona lelei i siosiomaga susulu ma pogisa ma i tulimanu va'ai eseese.
E le gata i lea, o le tekinolosi OLED e mafai ai ona fa'aalia ni vaega fa'aaliga manifinifi ma mama, ma avea ai ma mea lelei mo masini feavea'i. O lona mamanu e fa'asaoina ai le malosi e fa'amautinoa ai e itiiti le malosi e fa'aaogaina nai lo se lau LCD, e fesoasoani e fa'alauteleina ai le ola o le maa o masini eletise. O lenei foliga e sili ona aoga mo masini e fa'amoemoe e fa'aaoga mo se taimi umi e aunoa ma le fa'atumuina soo.
I le fa’aopoopoga i ona gafatia mata’ina i le va’ai, o le lau la’ititi e 1.92-inisi le lautele e 128x160 dot OLED module ua fa’apipi’iina fo’i i ni foliga faigofie ona fa’aoga. E lagolagoina ai le tele o filifiliga o le atina’e, e aofia ai le SPI (Serial Peripheral Interface) ma le I2C (Inter Integrated Circuit), ma maua ai le fetu’una’iga e fa’afeso’ota’i ma fa’apipi’i ai le module i masini eletise eseese.
Ina ia faigofie ona faʻaaogaina, ua mamanuina le vaega o le faʻaaliga i se atinaʻe faigofie e faigofie ai ona faʻatautaia ma fegalegaleai ma le masini. O lona laʻititi tele e faʻamautinoa ai e mafai ona faʻafefiloi lelei i le tele o mamanu e aunoa ma le faʻaleagaina o le faʻatinoga poʻo le matagofie lautele.
I se aotelega, o le laupepa laʻititi e 1.92-inisi le lautele, 128x160 dot OLED display module, o se filifiliga lelei atoatoa lea mo masini eletise e manaʻomia ai se laupepa laʻititi ma maualuga le iugafono. O lona laʻititi, o ona gafatia vaaia mataʻina, ma ona foliga faigofie ona faʻaoga, e avea ai ma fofo sili ona lelei mo tagata mamanu ma gaosi oloa e iloa ai le matagofie o tekinolosi OLED faʻatasi ai ma lenei module faʻaaliga faʻaonaponei.