| Ituaiga Fa'aaliga | OLED |
| Igoa fa'ailoga | WISEVISION |
| Tele | 0.66 inisi |
| Pikesi | 64x48 Togitogi |
| Faiga Fa'aalia | Matrix Fa'agaoioia |
| Vaega Galue (AA) | 13.42×10.06 mm |
| Tele o le Panel | 16.42×16.9×1.25 mm |
| Lanu | Monochrome (Paʻepaʻe) |
| Pupula | 80 (Min)cd/m² |
| Metotia o le Avetaavale | Sapalai i totonu |
| Fa'aoga | Parallel/ I²C /4-wireSPI |
| Tiute | 1/48 |
| Numera o le pine | 28 |
| IC o le avetaavale | SSD1315 |
| Voltage | 1.65-3.5 V |
| Mamafa | TBD |
| Vevela o le Fa'agaioiga | -40 ~ +85 °C |
| Vevela o le Teuina | -40 ~ +85°C |
O le module N066-6448TSWPG03-H28 o se fa'aaliga COG OLED e fa'aaogaina e tagata fa'atau, e 0.66 inisi le lapo'a fa'alava, e faia i le iugafono o togitogi e 64x48. O lenei module OLED ua fausia i totonu ma le SSD1315 IC; e lagolagoina le Parallel/ I²C /4-wireSPI interface; o le voltage sapalai mo le logic e 2.8V (VDD), ma o le voltage sapalai mo le fa'aaliga e 7.5V (VCC). O le tafe o le eletise ma le 50% o le fa'aaliga checkerboard e 7.25V (mo le lanu pa'epa'e), o le tiute fa'ata'avale e 1/48. O le module N066-6448TSWPG03-H28 e lagolagoina le sapalai o le Charge Pump i totonu ma le sapalai o le VCC i fafo.
E talafeagai le module mo masini e mafai ona ofuina, masini feaveaʻi, ma isi mea faapena. E mafai ona faʻagaoioia i le vevela mai le –40℃ i le +85℃; o lona vevela e teu ai e amata mai le -40℃ i le +85℃.
1. Manifinifi–E le manaʻomia se moli malamalama, e otometi lava ona faʻasalalauina;
2. Lautele le tulimanu o le matamata: tikeri saoloto;
3. Pupula Maualuga: 430 cd/m²;
4. Fua fa'atusatusa maualuga (Potu Pogisa): 2000:1;
5. Saosaoa tali maualuga (<2μS);
6. Vevela Lautele o le Fa'agaioiga;
7. Fa'aitiitia le fa'aaogaina o le eletise.