| Ituaiga Fa'aaliga | OLED |
| Igoa fa'ailoga | WISEVISION |
| Tele | 3.12 inisi |
| Pikesi | 256×64 Togitogi |
| Faiga Fa'aalia | Matrix Fa'agaoioia |
| Vaega Galue (AA) | 76.78×19.18 milimita |
| Tele o le Panel | 88×27.8×2.0 mm |
| Lanu | Pa'epa'e/Lanumoana/Samasama |
| Pupula | 60 (Min)cd/m² |
| Metotia o le Avetaavale | Sapalai mai fafo |
| Fa'aoga | SPI tutusa/4-uaea |
| Tiute | 1/64 |
| Numera o le pine | 30 |
| IC o le avetaavale | SSD1322UR1(COF) |
| Voltage | 1.65-3.3 V |
| Mamafa | TBD |
| Vevela o le Fa'agaioiga | -40 ~ +85 °C |
| Vevela o le Teuina | -40 ~ +85°C |
O le X312-5664ASWDF01-C30 o se fa'aaliga OLED ata 3.12”, e faia i le iugafono e 256×64 pixels.
O lenei vaega fa'aaliga OLED e iai le fua fa'ata'ita'i o le 88 × 27.8 × 2.0 mm ma le lapo'a AA e 76.78 × 19.18 mm;
O lenei module ua fausia i totonu ma le SSD1322UR1(COF) controller IC; e mafai ona lagolagoina parallel, 4-line SPI, ma I²C interfaces; o le sapalai voltage o le logic e 2.5V (tau masani), 1/64 le tiute o le avetaavale.
O le X312-5664ASWDF01-C30 o se fa'aaliga OLED fa'atulagaina COF, o lenei module OLED e talafeagai mo fa'aoga fa'afoma'i, laupapa fa'atonutonu, masini siaki-tagata lava ia, masini pepa ulufale, mita paka, ma isi mea fa'apena.
E mafai ona fa'agaoioia le OLED module i le vevela mai le -40℃ i le +85℃; o lona vevela e teu ai e amata mai le -40℃ i le +85℃.
Faatasi ai ma le vaega X312-5664ASWDF01-C30 PMOLED ma ona foliga fa'apitoa, e mafai e tagata fa'atau ona maua se poto masani va'aia sili atu.
O lona fetaui ma le SSD1322 driver IC e faʻamautinoa ai le faʻatinoga lelei ma le faʻatinoga.
O le a aumaia e le Jiangxi Wisevision Optronics Co., Ltd. ia te oe ni fofo fa'aaliga fa'aonaponei e fa'aleleia atili ai au oloa ma fa'aleleia atili ai le poto masani a le tagata fa'aoga.
Ia fa'atuatua mai ia i matou e fa'ataunu'uina ou mana'oga uma o le OLED module ma ia fa'atino e o matou tomai lau manuia.
1. Manifinifi–E le manaʻomia se moli malamalama, e otometi lava ona faʻasalalauina;
2. Lautele le tulimanu o le matamata: tikeri saoloto;
3. Pupula Maualuga: 80 cd/m²;
4. Fua fa'atusatusa maualuga (Potu Pogisa): 2000:1;
5. Saosaoa tali maualuga (<2μS);
6. Vevela Lautele o le Fa'agaioiga;
7. Fa'aitiitia le fa'aaogaina o le eletise.