| Ituaiga Fa'aaliga | OLED |
| Igoa fa'ailoga | WISEVISION |
| Tele | 0.63 inisi |
| Pikesi | 120x28 Togitogi |
| Faiga Fa'aalia | Matrix Fa'agaoioia |
| Vaega Galue (AA) | 15.58×3.62 milimita |
| Tele o le Panel | 21.54×6.62×1.22 mm |
| Lanu | Monochrome (Paʻepaʻe) |
| Pupula | 220 (Min)cd/m² |
| Metotia o le Avetaavale | Sapalai i totonu |
| Fa'aoga | I²C |
| Tiute | 1/28 |
| Numera o le pine | 14 |
| IC o le avetaavale | SSD1312 |
| Voltage | 1.65-3.3 V |
| Mamafa | TBD |
| Vevela o le Fa'agaioiga | -40 ~ +85 °C |
| Vevela o le Teuina | -40 ~ +85°C |
E na'o le 0.63 inisi le lautele o le N063-2028TSWIG02-H14, ma e maua ai se fofo la'ititi ma faigofie ona fa'aoga mo ou mana'oga fa'aaliga. O le module e iai le pixel resolution e 120x28 dots ma le pupula e o'o atu i le 270 cd/m², ma e mautinoa ai ata manino ma olaola. O le tele o le AA e 15.58×3.62mm ma le aotelega lautele e 21.54×6.62×1.22mm e faigofie ai ona fa'apipi'i i totonu o masini eletise ma faiga eseese. O lenei laupepa OLED la'ititi e 0.63 inisi 120x28 e talafeagai mo masini e mafai ona ofuina, E-Cigarette, masini feavea'i, masini tausiga o tagata, peni pu'e leo, masini soifua maloloina, ma isi.
O se tasi o vaega autū o a matou vaega fa'aaliga OLED o lo latou fa'aoga maualuga le I²C, lea e mafai ai ona feso'ota'i ma pulea lelei. O lenei mea e fa'amautinoa ai le sologa lelei o le fa'agaioiga ma le faigofie ona tu'ufa'atasia i lau fa'atulagaga o lo'o iai nei. E le gata i lea, o le vaega fa'aaliga ua fa'apipi'iina i se IC aveta'avale SSD1312, lea e fa'aleleia atili ai le fa'atinoga ma le fa'atuatuaina o le vaega fa'aaliga.
1. Manifinifi–E le manaʻomia se moli malamalama, e otometi lava ona faʻasalalauina;
2. tulimanu matamata lautele: tikeri saoloto;
3. Pupula Maualuga: 270 cd/m²;
4. Fua fa'atusatusa maualuga (Potu Pogisa): 2000:1;
5. Saosaoa tali maualuga (<2μS);
6. Vevela Lautele o le Fa'agaioiga;
7. Fa'aitiitia le fa'aaogaina o le eletise.