| Ituaiga Fa'aaliga | IPS-TFT-LCD |
| Igoa fa'ailoga | WISEVISION |
| Tele | 1.28 inisi |
| Pikesi | 240×240 Togitogi |
| Itu e Va'ai i ai | IPS/Sa'oloto |
| Vaega Galue (AA) | 32.4×32.4 mm |
| Tele o le Panel | 35.6×38.1×1.6 mm |
| Fa'atulagaga lanu | Fa'asologa fa'atulagaina RGB |
| Lanu | 65K |
| Pupula | 350 (Min)cd/m² |
| Fa'aoga | SPI / MCU |
| Numera o le pine | 12 |
| IC o le avetaavale | GC9A01 |
| Ituaiga o le Moli i Tua | 1 LED PA'EPA'E-MA'A'E |
| Voltage | 2.5~3.3 V |
| Mamafa | 1.2 kalama |
| Vevela o le Fa'agaioiga | -20 ~ +70 °C |
| Vevela o le Teuina | -30 ~ +80°C |
O le N128-2424THWIG04-H12 o se lau IPS TFT-LCD fa'ata'amilomilo ma se lau e 1.28-inisi le lautele ma le iugafono e 240x240 pixels.
O lenei fa'aaliga TFT lapotopoto e aofia ai se paneli IPS TFT-LCD ua fausia i se IC aveta'avale GC9A01 e mafai ona feso'ota'i e ala i le SPI interface.
O le N128-2424THWIG04-H12 o se paneli IPS (In plane Switching) ua fa'aaogaina, lea e iai le lelei o le maualuga o le eseesega, uliuli moni o le talaaga pe a tape le fa'aaliga po'o le pixel ma le lautele o le tulimanu va'ai o le Agavale:85 / Taumatau:85 / Luga:85 / Lalo:85 tikeri (masani), fua fa'atusatusa o le eseesega 1,100:1 (tau masani), pupula 350 cd/m².
O le voltage o le sapalai o le eletise o le LCM e mai le 2.5V i le 3.3V, o le tau masani o le 2.8V.
E fetaui lelei le vaega fa'aaliga mo masini laiti, masini e mafai ona ofuina, oloa fa'aautomatika fale, oloa papa'e, faiga vitio, ma isi mea fa'apena.
E mafai ona fa'agaoioia i le vevela mai le -20℃ i le + 70℃ ma le vevela o le teuina mai le -30℃ i le +80℃.