| Ituaiga Fa'aaliga | IPS-TFT-LCD |
| Igoa fa'ailoga | WISEVISION |
| Tele | 1.33 inisi |
| Pikesi | 240×240 Togitogi |
| Itu e Va'ai i ai | IPS/Sa'oloto |
| Vaega Galue (AA) | 23.4×23.4 mm |
| Tele o le Panel | 26.16×29.22×1.5 mm |
| Fa'atulagaga lanu | Fa'asologa fa'atulagaina RGB |
| Lanu | 65K |
| Pupula | 350 (Min)cd/m² |
| Fa'aoga | SPI / MCU |
| Numera o le pine | 12 |
| IC o le avetaavale | ST7789V3 |
| Ituaiga o le Moli i Tua | 2 LED PA'EPA'E-MA'A'E |
| Voltage | 2.4~3.3 V |
| Mamafa | TBD |
| Vevela o le Fa'agaioiga | -20 ~ +70 °C |
| Vevela o le Teuina | -30 ~ +80°C |
O le N133-2424TBBIG26-H12 o se TFT-LCD Module e iai le lau faatafafā e 1.33-inisi le lautele ma le iugafono e 240x240 pixels.
O lenei lau LCD faatafafā e fa'aaogaina se paneli IPS, lea e iai ona lelei o le maualuga o le eseesega, o se talaaga uliuli atoa pe a tape le fa'aaliga po'o le pixel, ma tulimanu va'ai lautele e pei o le Agavale:80 / Taumatau:80 / Luga:80 / Lalo:80 tikeri (masani), 800:1 le fua faatatau o le eseesega (tau masani), 350 cd/m² le pupula (tau masani), ma se foliga tioata e tete'e atu ai i le susulu.
O le module ua fausia i totonu ma le ST7789V3 driver IC e mafai ona lagolagoina e ala i fesoʻotaʻiga SPI.
O le voltage o le sapalai o le eletise o le LCM e mai le 2.4V i le 3.3V, o le tau masani o le 2.8V. E fetaui lelei le module fa'aaliga mo masini laiti, masini e mafai ona ofuina, oloa fa'aautomatika fale, oloa papa'e, faiga vitio, meafaigaluega fa'afoma'i, ma isi mea fa'apena.
E mafai ona fa'agaoioia i le vevela mai le -20℃ i le + 70℃ ma le vevela o le teuina mai le -30℃ i le +80℃.
①Se malamalamaga loloto ma atoatoa o faʻaoga mulimuli;
②Au'ili'iliga o tau ma le lelei o le fa'atinoga o ituaiga fa'aaliga eseese;
③Fa'amatalaga ma le galulue fa'atasi ma tagata fa'atau e filifili ai le tekinolosi fa'aaliga sili ona talafeagai;
④Galue i le faʻaleleia atili pea o tekinolosi faʻagasologa, lelei o oloa, sefeina o tau, faʻasologa o le tilivaina, ma isi mea faʻapena.