| Ituaiga Fa'aaliga | OLED |
| Igoa fa'ailoga | WISEVISION |
| Tele | 1.09 inisi |
| Pikesi | 64×128 Togitogi |
| Faiga Fa'aalia | Matrix Fa'agaoioia |
| Vaega Galue (AA) | 10.86×25.58mm |
| Tele o le Panel | 14×31.96×1.22mm |
| Lanu | Monochrome (Paʻepaʻe) |
| Pupula | 80 (Min)cd/m² |
| Metotia o le Avetaavale | Sapalai i totonu |
| Fa'aoga | SPI uaea e 4 |
| Tiute | 1/64 |
| Numera o le pine | 15 |
| IC o le avetaavale | SSD1312 |
| Voltage | 1.65-3.5 V |
| Mamafa | TBD |
| Vevela o le Fa'agaioiga | -40 ~ +85 °C |
| Vevela o le Teuina | -40 ~ +85°C |
O le N109-6428TSWYG04-H15 o se laupepa OLED laʻititi lauiloa e faia i le 64x128 pixels, o le lapoʻa faʻalava e 1.09 inisi, o le module ua fausia i totonu ma le SSD1312 controller IC; e lagolagoina le 4-wire SPI interface ma e 15 pine.
Sapalai eletise 3V. O le OLED Display Module o se fa'aaliga OLED fa'atulagaina COG e le mana'omia se moli malamalama (e otometi lava ona fa'asalalauina); e mama ma e itiiti le eletise e fa'aaogaina.
O le voltage sapalai mo le logic e 2.8V (VDD), ma o le voltage sapalai mo le fa'aaliga e 7.5V (VCC). O le tafega o le eletise ma le 50% o le fa'aaliga checkerboard e 7.4V (mo le lanu pa'epa'e), 1/64 le tiute o le fa'ata'avaleina.
E matuā talafeagai lelei le N109-6428TSWYG04-H15 mo masini e mafai ona ofuina, mea faigaluega feaveaʻi, masini faatekonolosi atamai, taʻavale, mea faigaluega faafomaʻi, masini e mafai ona ofuina, ma isi mea faapena.
E mafai ona fa'agaoioia le vaega o le fa'aaliga OLED i le vevela mai le -40℃ i le +85℃; o lona vevela e teu ai e amata mai le -40℃ i le +85℃.
Fa'aleleia lau oloa i le taimi nei i le vaega OLED fou, numera fa'ata'ita'i: N109-6428TSWYG04-H15.
Faatasi ai ma lona laʻititi, maualuga le iugafono ma le pupula sili atu, ua folafola mai ai le faʻaleleia atili o le poto masani vaaia o lau masini.
Po'o e mamanuina ni masini e mafai ona ofuina, masini feavea'i po'o se isi lava oloa fa'aeletoroni, o lenei OLED module o le filifiliga sili lea.
Aua ne'i misia le avanoa e fa'aleleia atili ai au oloa fa'atasi ai ma lenei vaega OLED fa'aonaponei.
1. Manifinifi–E le manaʻomia se moli malamalama, e otometi lava ona faʻasalalauina;
2. Lautele le tulimanu o le matamata: tikeri saoloto;
3. Pupula Maualuga: 100 cd/m²;
4. Fua fa'atusatusa maualuga (Potu Pogisa): 2000:1;
5. Saosaoa tali maualuga (<2μS);
6. Vevela o le Fa'agaioiga Lautele;
7. Fa'aitiitia le fa'aaogaina o le eletise.
O lo'o fa'alauiloa atu la matou fa'afouga fou i tekinolosi fa'aaliga - o se lau la'ititi e 1.09-inisi le lautele, 64 x 128 dot OLED display module. Fa'atasi ai ma lona la'ititi ma le fa'atinoga sili ona lelei, o lenei display module ua mamanuina e fa'aleleia atili ai lou va'ai.
O lenei vaega o le fa'aaliga OLED e iai lona iugafono e 64 x 128 pixels, e maua ai le manino ma le manino tele. O pixel ta'itasi i luga o le lau e fa'asalalauina lona lava malamalama, e mafua ai lanu susulu ma uliuli loloto. Pe o e matamata i ata, vitio po'o tusitusiga, o fa'amatalaga ta'itasi e fa'aalia ma le sa'o mo se aafiaga vaaia moni lava.
O le laʻititi o lenei module faʻaaliga OLED e fetaui lelei mo le tele o faʻaoga e faʻatapulaʻaina ai le avanoa. Mai mea e mafai ona ofuina i masini faʻapitoa mo fale, e mafai ona tuʻufaʻatasia lelei lenei module i au mamanu oloa, faʻaopoopoina ai sina faʻalelei ma le aoga. O lona laʻititi o le foliga e avea ai ma filifiliga talafeagai mo galuega faatino e manaʻomia ai le faigofie ona feaveaʻi e aunoa ma le faʻaitiitia o le lelei.
E ui i lona laʻitiiti, ae o lenei vaega o le faʻaaliga OLED e mitamita i le faʻatinoga mataʻina. O le lau e iai se fua faʻafouina maualuga ma le vave o le tali atu, ma faʻamautinoa ai le sologa lelei o fesuiaʻiga i le va o faʻavaa, ma aveʻese ai soʻo se faʻanenefu o gaioiga. Pe o e suʻeina se itulau uepi pe matamata i se vitio vave, o le vaega o le faʻaaliga e faʻaauau pea au gaioiga uma, ma maua ai se poto masani faigofie ma faʻaosofia ai le tagata faʻaoga.
O lenei vaega o le fa'aaliga OLED e le gata ina maua ai ni aafiaga vaaia lelei, ae e matua fa'asaoina fo'i le malosi. O le natura fa'amalamalamaina e le tekinolosi OLED e fa'amautinoa ai o pixel ta'itasi e na'o le fa'aaogaina o le malosi pe a mana'omia, ma fa'alauteleina ai le ola o le maa o lau masini. O lenei mea e fetaui lelei mo masini feavea'i e mana'omia ona fa'agaoioia mo se taimi umi e aunoa ma le fa'atumuina soo.
I le fa’aopoopoga i ona gafatia vaaia mata’ina, e faigofie ona tu’ufa’atasia lenei module fa’aaliga OLED i lau fa’atulagaga o lo’o iai nei. Fa’atasi ai ma se fa’aoga faigofie ma faigofie ona malamalama i ai, o le fa’afeso’ota’iina o le module i lau masini o se faiga e faigofie. E le gata i lea, o lona fetaui ma le tele o faiga fa’aoga ma fa’avae atina’e e fa’amautinoa ai e mafai ona e tu’ufa’atasia ma le faigofie i lau faiga oloa.
Ia e iloa le lumanaʻi o tekinolosi faʻaaliga i se laupepa laʻititi e 1.09-inisi le lautele e 64 x 128 dot OLED display module. O lenei module e tuʻufaʻatasia ai ata matagofie, mamanu laʻititi ma le faʻaaogaina lelei o le malosi, ma avea ai ma filifiliga sili ona lelei mo lau galuega fou e sosoo ai. Faʻaleleia au oloa i lenei module faʻaaliga sili ona lelei ma aumai se poto masani vaaia sili ona lelei i au tagata faʻaoga.