| Ituaiga Fa'aaliga | IPS-TFT-LCD |
| Igoa fa'ailoga | WISEVISION |
| Tele | 1.45 inisi |
| Pikesi | 60 x 160 Tosi |
| Itu e Va'ai i ai | 12:00 |
| Vaega Galue (AA) | 13.104 x 34.944 mm |
| Tele o le Panel | 15.4×39.69×2.1 mm |
| Fa'atulagaga lanu | Fa'asologa fa'atulagaina RGB |
| Lanu | 65 afe |
| Pupula | 300 (Min)cd/m² |
| Fa'aoga | 4 Laina SPI |
| Numera o le pine | 13 |
| IC o le avetaavale | GC9107 |
| Ituaiga o le Moli i Tua | 1 LED PA'EPA'E |
| Voltage | 2.5~3.3 V |
| Mamafa | 1.1g |
| Vevela o le Fa'agaioiga | -20 ~ +70 °C |
| Vevela o le Teuina | -30 ~ +80°C |
O se aotelega fa'apitoa ua toe teuteuina fa'apolofesa:
Fa'amatalaga Fa'apitoa a le N145-0616KTBIG41-H13
O se vaega IPS TFT-LCD e 1.45-inisi e tuʻuina atu le iugafono 60 × 160 pixel, ua mamanuina mo faʻaoga faʻapipiʻi eseese. O loʻo i ai le fetaui lelei o le SPI interface, o lenei faʻaaliga e faʻamautinoa ai le faigofie ona tuʻufaʻatasia i totonu o faiga faʻaeletoronika eseese. Faatasi ai ma le 300 cd/m² pupula, e faatumauina ai le vaʻaia manino e tusa lava pe i le susulu saʻo o le la poʻo siosiomaga e maualuga le malamalama.
Fa'amatalaga Autū:
Pulea Maualuga: IC avetaavale GC9107 mo le fa'aleleia atili o le fa'agasologa o fa'ailoilo
Fa'atinoga o le Matamata
50° tulimanu va'ai tutusa (L/R/U/D) e ala i le tekinolosi IPS
800:1 le fua fa'atusatusa mo le fa'aleleia atili o le manino o le loloto
Fua fa'atatau o le itu 3:4 (fa'atulagaga masani)
Mana'oga o le Malosiaga: sapalai fa'a-analog 2.5V-3.3V (masani 2.8V)
Vaega Fa'atino:
Tulaga Lelei o le Va'aia: Fa'asusuina o lanu masani ma le 16.7M chromatic output
Malosiaga i le Siosiomaga:
Va'aiga fa'atino: -20℃ i le +70℃
Onosa'i i le teuina: -30℃ i le +80℃
Malosiaga Lelei: Fuafuaga maualalo-voltage mo faʻaoga e maaleale i le eletise
Fa'amanuiaga Autū:
1. Fa'atinoga e mafai ona faitauina e le la ma le vaega IPS e tete'e atu i le susulu o le la
2. Fausiaina malosi mo le faʻatuatuaina o le tulaga tau alamanuia
3. Fa'atinoina faigofie o le protocol SPI
4. Fa'atinoga tumau o le vevela i tulaga ogaoga
Lelei mo:
- Fa'aaliga o le dashboard a le ta'avale
- Masini IoT e manaʻomia ai le vaʻaia i fafo
- Feso'ota'iga fa'afoma'i mo meafaigaluega
- Fa'amau u'amea e fa'agaoioi ma le malosi