| Ituaiga Fa'aaliga | IPS-TFT-LCD |
| Igoa fa'ailoga | WISEVISION |
| Tele | 1.47 inisi |
| Pikesi | 172×320 Togitogi |
| Itu e Va'ai i ai | IPS/Sa'oloto |
| Vaega Galue (AA) | 17.65 x 32.83 mm |
| Tele o le Panel | 19.75 x 36.86 x1.56 mm |
| Fa'atulagaga lanu | Fa'asologa fa'atulagaina RGB |
| Lanu | 65 afe |
| Pupula | 350 (Min)cd/m² |
| Fa'aoga | QSP/MCU |
| Numera o le pine | 8 |
| IC o le avetaavale | GC9307 |
| Ituaiga o le Moli i Tua | 3 LED PA'EPA'E |
| Voltage | -0.3~4.6 V |
| Mamafa | TBD |
| Vevela o le Fa'agaioiga | -20 ~ +70 °C |
| Vevela o le Teuina | -30 ~ +80°C |
O le N147-1732THWIG49-C08 o se module IPS TFT-LCD e 1.47-inisi e iai le iugafono maualuga o le 172x320 pixels. Ua fa'apipi'iina i le tekinolosi IPS (In-Plane Switching) e lautele le va'aiga, e maua ai ni ata e tutusa ma maualuga le tulaga lelei ma lanu susulu, fa'atumuina, ma masani i tulimanu va'ai e 80 tikeri (agavale/taumatau/luga/lalo).
O lenei fa'aaliga e lagolagoina le tele o feso'ota'iga, e aofia ai le SPI, mo le fa'apipi'iina o le polokalama fa'apitoa. O lona pupula maualuga e 350 cd/m² e fa'amautinoa ai le va'aia lelei e tusa lava pe i le malamalama susulu. O le fa'atinoga e fa'amalosia e le IC aveta'avale fa'aonaponei o le GC9307, e mafai ai ona fa'agaoioia lelei ma lelei.
Fa'amatalaga Autū:
Fua Faatusatusa: 1500:1
Fua Fa'atatau o le Va'aiga: 3:4 (Masani)
Voltage Sapalai Analog: -0.3V i le 4.6V (Masani 2.8V)
Vevela o le Fa'agaioiga:-20°C i le +70°C
Vevela o le Teuina: -30°C i le +80°C