| Ituaiga Fa'aaliga | IPS-TFT-LCD |
| Igoa fa'ailoga | WISEVISION |
| Tele | 1.47 inisi |
| Pikesi | 172×320 Togitogi |
| Itu e Va'ai i ai | IPS/Sa'oloto |
| Vaega Galue (AA) | 17.65 x 32.83 mm |
| Tele o le Panel | 19.75 x 36.86 x1.56 mm |
| Fa'atulagaga lanu | Fa'asologa fa'atulagaina RGB |
| Lanu | 65 afe |
| Pupula | 350 (Min)cd/m² |
| Fa'aoga | QSP/MCU |
| Numera o le pine | 8 |
| IC o le avetaavale | GC9307 |
| Ituaiga o le Moli i Tua | 3 LED PA'EPA'E |
| Voltage | -0.3~4.6 V |
| Mamafa | TBD |
| Vevela o le Fa'agaioiga | -20 ~ +70 °C |
| Vevela o le Teuina | -30 ~ +80°C |
O le N147-1732THWIG49-C08 o se 1.47-inisi IPS TFT-LCD ma se iugafono e 172*320 pixels. E lagolagoina ai le tele o feso'ota'iga e pei o le SPI, e maua ai le fetu'una'i mo le tu'ufa'atasia lelei i so'o se galuega faatino. O le pupula o le fa'aaliga e 350 cd/m² e fa'amautinoa ai le manino ma le olaola o va'aiga e tusa lava pe i tulaga susulu o le malamalama. E fa'aogaina e le monitor le IC aveta'avale fa'apitoa GC9307 e fa'amautinoa ai le sologa lelei ma le lelei o le fa'atinoga.
O le N147-1732THWIG49-C08 e fa'aaogaina le tekinolosi lautele o le IPS (In plane Switching). O le vaega e mafai ona matamata ai e agavale: 80/taumatau: 80/luga: 80/lalo: 80 tikeri. O le fua fa'atusatusa o le eseesega e 1500:1, ma le fua fa'atusatusa o le 3:4 (tau masani). O le voltage sapalai mo le analog e mai le -0.3V i le 4.6V (o le tau masani e 2.8V). O le paneli IPS e tele naua tulimanu e mafai ona matamata ai, lanu susulu, ma ata maualuga lelei e tumu ma masani. O lenei module TFT-LCD e mafai ona galue i lalo o le vevela mai le -20℃ i le +70℃, ma o lona vevela e teu ai e mai le -30℃ i le +80℃.