| Ituaiga Fa'aaliga | IPS-TFT-LCD |
| Igoa fa'ailoga | WISEVISION |
| Tele | 1.65 inisi |
| Pikesi | 142 x 428 Tosi |
| Itu e Va'ai i ai | IPS/Sa'oloto |
| Vaega Galue (AA) | 13.16 x 39.68 mm |
| Tele o le Panel | 16.3 x 44.96 x 2.23 mm |
| Fa'atulagaga lanu | Fa'asologa fa'atulagaina RGB |
| Lanu | 65K |
| Pupula | 350 (Min)cd/m² |
| Fa'aoga | 4 Laina SPI/MCU |
| Numera o le pine | 13 |
| IC o le avetaavale | NV3007 |
| Ituaiga o le Moli i Tua | 3 LED PA'EPA'E |
| Voltage | 2.5~3.3 V |
| Mamafa | 1.1 |
| Vevela o le Fa'agaioiga | -20 ~ +60 °C |
| Vevela o le Teuina | -30 ~ +80°C |
O le SPEC N165-1442KTBIG31-H13 o se 1.65-inisi IPS TFT-LCD ma se iugafono e 142×428 pixels. E lagolagoina ai le tele o feso'ota'iga e pei o le SPI, MCU ma le RGB, e maua ai le fetu'una'i mo le tu'ufa'atasia lelei i so'o se galuega faatino. O le pupula o le fa'aaliga e 350 cd/m² e fa'amautinoa ai le manino ma le olaola o va'aiga e tusa lava pe i tulaga susulu o le malamalama. E fa'aogaina e le monitor le IC aveta'avale NV3007 fa'apitoa e fa'amautinoa ai le sologa lelei ma le lelei o le fa'atinoga.
O le SPEC N165-1442KTBIG31-H13 e fa'aaogaina le tekinolosi lautele o le IPS (In plane Switching). O le vaega e mafai ona matamata ai e agavale: 80/taumatau: 80/luga: 80/lalo: 80 tikeri. O le fua fa'atusatusa o le eseesega o le 1000:1, ma le fua fa'atusatusa o le 3:4 (tau masani). O le voltage sapalai mo le analog e mai le 2.5V i le 3.3V (o le tau masani o le 2.8V). O le paneli IPS e tele naua tulimanu e mafai ona matamata ai, lanu susulu, ma ata maualuga lelei e tumu ma masani. O lenei module TFT-LCD e mafai ona galue i lalo o le vevela mai le -20℃ i le +60℃, ma o lona vevela e teu ai e mai le -30℃ i le +80℃.
Lautele o faʻaaliga: E aofia ai le Monochrome OLED, TFT, CTP;
Fa'aaliga fofo: E aofia ai le faia o meafaigaluega, FPC fa'apitoa, moli tua ma le tele; Lagolago fa'apitoa ma le mamanu-i totonu
F: 1. E mafai ona ou maua se faʻataʻitaʻiga oka?
A: Ioe, matou te taliaina faʻataʻitaʻiga oka e faʻataʻitaʻi ma siaki le lelei.
Q: 2. O le a le taimi e fa'atali ai mo fa'ata'ita'iga?
A: E manaʻomia e le faʻataʻitaʻiga o loʻo iai nei le 1-3 aso, e manaʻomia e le faʻataʻitaʻiga faʻapitoa le 15-20 aso.
F: 3. E iai sau tapula'a MOQ?
A: O la matou MOQ e 1PCS.
F: 4. O le ā le umi o le tusi saisai?
A: 12 Masina.
Q: 5. o le a le express e te masani ona faʻaaogaina e lafo mai ai faʻataʻitaʻiga?
A: Matou te masani ona lafoina faʻataʻitaʻiga e ala i le DHL, UPS, FedEx poʻo le SF. E masani ona alu le 5-7 aso e taunuu ai.
F: 6. O le ā le umi e te taliaina mo lau totogi?
A: O la matou vaitaimi masani o le totogiina o le T/T. E mafai ona feutana'i isi.