| Ituaiga Fa'aaliga | OLED |
| Igoa fa'ailoga | WISEVISION |
| Tele | 2.23 inisi |
| Pikesi | 128×32 Togitogi |
| Faiga Fa'aalia | Matrix Fa'agaoioia |
| Vaega Galue (AA) | 55.02×13.1 mm |
| Tele o le Panel | 62×24×2.0 mm |
| Lanu | Pa'epa'e/Lanumoana/Samasama |
| Pupula | 120 (Min)cd/m² |
| Metotia o le Avetaavale | Sapalai mai fafo |
| Fa'aoga | SPI tutusa/I²C/4-uaea |
| Tiute | 1/32 |
| Numera o le pine | 24 |
| IC o le avetaavale | SSD1305 |
| Voltage | 1.65-3.3 V |
| Mamafa | TBD |
| Vevela o le Fa'agaioiga | -40 ~ +85 °C |
| Vevela o le Teuina | -40 ~ +85°C |
O le X223-2832ASWCG02-C24 o se fa'aaliga OLED COG Graphic e 2.23”, e faia i le iugafono e 128x32 pixels. O lenei module fa'aaliga OLED e iai le fua fa'ata'oto o le 62×24×2.0 mm ma le lapo'a AA e 55.02×13.1 mm;
O lenei module ua fausia i totonu ma le SSD1305 controller IC; e mafai ona lagolagoina parallel, 4-line SPI, ma I²C interfaces; o le sapalai voltage o le logic e 3.0V (tau masani), 1/32 le tiute o le avetaavale.
O le X223-2832ASWCG02-C24 o se fa'aaliga OLED fa'atulagaina COG, o lenei module OLED e fetaui lelei mo fa'aoga fale atamai, POS tau tupe, mea faigaluega feavea'i, masini tekonolosi atamai, ta'avale, mea e mafai ona ofuina ma le atamai, mea faigaluega fa'afoma'i, ma isi. E mafai ona fa'agaoioia le module OLED i le vevela mai le -40℃ i le +85℃; o lona vevela teuina e amata mai le -40℃ i le +85℃
1. Manifinifi–E le manaʻomia se moli malamalama, e otometi lava ona faʻasalalauina;
2. Lautele le tulimanu o le matamata: tikeri saoloto;
3. Pupula Maualuga: 140 cd/m²;
4. Fua fa'atusatusa maualuga (Potu Pogisa): 2000:1;
5. Saosaoa tali maualuga (<2μS);
6. Vevela Lautele o le Fa'agaioiga;
7. Fa'aitiitia le fa'aaogaina o le eletise.
Ua fa'alauiloa se laupepa fa'aaliga OLED la'ititi fou e 2.23-inisi le lapo'a, o se oloa fou e tu'ufa'atasia ai tekinolosi fa'aonaponei ma se mamanu la'ititi.
O lenei vaega o le fa'aaliga OLED e la'ititi lona lapo'a o le lau e na'o le 2.23 inisi, e fetaui lelei mo galuega e la'ititi le avanoa. E ui i lona la'ititi, ae e mitamita le vaega o le fa'aaliga i se iugafono mata'ina e 128x32 dot, e mautinoa ai le manino ma le ma'ai o le fa'aaliga o fa'amatalaga.
O le tekinolosi OLED o loʻo faʻaaogaina i lenei vaega o le faʻaaliga e faʻamautinoa ai le tulaga lelei o ata, lanu manino ma le eseesega e le mafaatusalia. O le tekinolosi organic light-emitting diode (OLED) e aveʻesea ai le manaʻomia o se backlight, ma faʻaleleia atili ai le faʻaaogaina o le malosiaga ma aveʻese ai le ono tulaʻi mai o faʻafitauli e fesoʻotaʻi ma le backlight e pei o le tafe o le backlight.
O se tasi o vaega mata'ina o lenei laupepa fa'aaliga OLED o lona tele o mea e mafai ona fa'aaogaina. Pe o e atia'e ni masini e mafai ona ofuina, ni mea fa'aeletoronika laiti, po'o ni masini fa'apitoa mo fale, e mafai ona fa'apipi'i lelei lenei module i lau mamanu. O lona fetaui ma le tele o microcontrollers ma lona lautele o le voltage e talafeagai ai mo le tele o fa'aoga.
O le lau o le OLED e 2.23-inisi le lautele e maua ai fo'i le va'aiga lelei mai itu uma, ma fa'amautinoa ai o lo'o manino ma faigofie ona faitauina au mea e tusa lava pe i ai ni tulaga faigata o le malamalama. O le mea lea e fetaui lelei ai mo masini po'o mea fa'aonaponei i fafo e mana'omia ona va'aia mai itu eseese.
E le gata i lea, o lenei vaega fa'aaliga ua mamanuina mo le faigofie ona tu'ufa'atasia, fa'atasi ai ma se atina'e faigofie e faigofie ona tu'ufa'atasia ma au faiga o lo'o iai nei. O lona la'ititi ma le mama o le mamanu e mafai ai ona faigofie ona tu'ufa'atasia i so'o se galuega e aunoa ma le fa'aitiitia o le fa'atinoga.
I le aotelega, o le lau laʻititi o le OLED module o loʻo i ai le laʻititi e 2.23-inisi o se suiga tele i le matata o tekinolosi faʻaaliga. O lona iugafono mataʻina, lanu felanulanuaʻi, ma le fetaui ma le tele o faʻaoga e avea ai ma filifiliga sili ona lelei mo tagata atiaʻe o loʻo sailia se fofo faʻaaliga maualuga. Faatasi ai ma lona laʻititi o le foliga ma le faʻatinoga sili ona lelei, o lenei module faʻaaliga o le a suia ai le auala tatou te vaʻai ai ma fegalegaleai ma masini eletise.
1. Manifinifi–E le manaʻomia se moli malamalama, e otometi lava ona faʻasalalauina;
2. Lautele le tulimanu o le matamata: tikeri saoloto;
3. Pupula Maualuga: 140 cd/m²;
4. Fua fa'atusatusa maualuga (Potu Pogisa): 2000:1;
5. Saosaoa tali maualuga (<2μS);
6. Vevela Lautele o le Fa'agaioiga;
7. Fa'aitiitia le fa'aaogaina o le eletise.