| Ituaiga Fa'aaliga | OLED |
| Igoa fa'ailoga | WISEVISION |
| Tele | 1.71 inisi |
| Pikesi | 128×32 Togitogi |
| Faiga Fa'aalia | Matrix Fa'agaoioia |
| Vaega Galue (AA) | 42.218×10.538 mm |
| Tele o le Panel | 50.5×15.75×2.0 mm |
| Lanu | Monochrome (Paʻepaʻe) |
| Pupula | 80 (Min)cd/m² |
| Metotia o le Avetaavale | Sapalai mai fafo |
| Fa'aoga | SPI tutusa/I²C/4-uaea |
| Tiute | 1/64 |
| Numera o le pine | 18 |
| IC o le avetaavale | SSD1312 |
| Voltage | 1.65-3.5 V |
| Mamafa | TBD |
| Vevela o le Fa'agaioiga | -40 ~ +70 °C |
| Vevela o le Teuina | -40 ~ +85°C |
O le X171-2832ASWWG03-C18 o se module fa'aaliga COG OLED. O lo'o i ai le lapo'a AA o le 42.218×10.538mm ma se fa'atulagaga manifinifi tele o le 50.5×15.75×2.0mm, o le OLED Display Module e ofoina atu se mamanu la'ititi ma fa'alelei e faigofie ona fa'apipi'i i totonu o so'o se masini eletise.
O le pupula mata'ina o le module e 100 cd/m² e fa'amautinoa ai le manino ma le olaola o ata e tusa lava pe i siosiomaga e malamalama lelei.
O ana filifiliga fa'aoga eseese e aofia ai le parallel, I²C, ma le 4-wire SPI, e maua ai avanoa fa'afeso'ota'i fetuutuunai e fa'afetaui ai mana'oga eseese o talosaga.
O lenei fa'aaliga OLED ua fausia i totonu o le SSD1315 IC SSD1312 driver IC, o le OLED Display Module e fa'amaonia ai le fa'atinoga lelei ma le fa'atuatuaina.
E fa'amautinoa e le IC o le avetaavale le vave ma le sa'o o le fesiitaiga o fa'amatalaga, ma mafai ai ona faigofie fegalegaleaiga a tagata fa'aoga.
Pe mo masini taʻaloga e mafai ona ofuina, masini tau soifua maloloina, poʻo ni faiga gaosi atamai, o la matou OLED Display Module o le filifiliga sili lea e faʻaleleia atili ai le poto masani a le tagata faʻaoga ma faʻaalia ai le gafatia moni o lau oloa.
1. Manifinifi–E le manaʻomia se moli malamalama, e otometi lava ona faʻasalalauina;
2. Lautele le tulimanu o le matamata: tikeri saoloto;
3. Pupula Maualuga: 100 cd/m²;
4. Fua fa'atusatusa maualuga (Potu Pogisa): 2000:1;
5. Saosaoa tali maualuga (<2μS);
6. Vevela Lautele o le Fa'agaioiga;
7. Fa'aitiitia le fa'aaogaina o le eletise.