| Ituaiga Fa'aaliga | IPS-TFT-LCD |
| Igoa fa'ailoga | WISEVISION |
| Tele | 7.0 inisi |
| Pikesi | 800×480 Togitogi |
| Itu e Va'ai i ai | IPS/Sa'oloto |
| Vaega Galue (AA) | 153.84×85.632 mm |
| Tele o le Panel | 164.90×100×3.5 mm |
| Fa'atulagaga lanu | Fa'asologa fa'atulagaina RGB |
| Lanu | 16.7 miliona |
| Pupula | 350 (Min)cd/m² |
| Fa'aoga | RGB 8-bit tutusa |
| Numera o le pine | 15 |
| IC o le avetaavale | 1*EK9716BD4 1*EK73002AB2 |
| Ituaiga o le Moli i Tua | 27 CHIP-WHITE LED |
| Voltage | 3.0~3.6 V |
| Mamafa | TBD |
| Vevela o le Fa'agaioiga | -20 ~ +70 °C |
| Vevela o le Teuina | -30 ~ +80°C |
O le B070TN333C-27A o se module fa'aaliga TFT-LCD e 7-inisi ma se iugafono e 800 × 480 pixels. O le paneli e iai se fua fa'apitoa o le module e 164.90 × 100 × 3.5 mm ma le tele o le vaega galue (AA) e 153.84 × 85.632 mm. E fa'agaoioia i le tulaga masani o le pa'epa'e ma se fa'aoga RGB ma e lagolagoina e se tusi saisai e 12-masina, e maua mai le falegaosimea.