| Ituaiga Fa'aaliga | IPS-TFT-LCD |
| Igoa fa'ailoga | WISEVISION |
| Tele | 2.79 inisi |
| Pikesi | 142x428 Togitogi |
| Itu e Va'ai i ai | SPI/Sa'oloto |
| Vaega Galue (AA) | 21.28 x 64.14 |
| Tele o le Panel | 24.38 x 69.43 x 2.15 |
| Fa'atulagaga lanu | Fa'asologa fa'atulagaina RGB |
| Lanu | 262K |
| Pupula | 350 |
| Fa'aoga | SPI/MCU |
| Numera o le pine | 10 |
| IC o le avetaavale | NV3007 |
| Ituaiga o le Moli i Tua | |
| Voltage | -0.3~4.6 V |
| Mamafa | TBD |
| Vevela o le Fa'agaioiga | -20 ~ +85 °C |
| Vevela o le Teuina | -40~ +90°C |
O le N279-1428KIWIG01-C10 o se 2.79-inisi IPS TFT-LCD ma se iugafono e 142x428 pixels. E lagolagoina ai le tele o feso'ota'iga e pei o le SPI, MCU ma le RGB, e maua ai le fetu'una'i mo le tu'ufa'atasia lelei i so'o se galuega faatino. O le pupula o le fa'aaliga e 350 cd/m² e fa'amautinoa ai le manino ma le olaola o va'aiga e tusa lava pe i tulaga susulu o le malamalama. E fa'aogaina e le monitor le IC aveta'avale NV3007 fa'apitoa e fa'amautinoa ai le sologa lelei ma le lelei o le fa'atinoga.
O le N279-1428KIWIG01-C10 e fa'aaogaina le tekinolosi lautele o le IPS (In plane Switching). O le vaega e mafai ona matamata ai e agavale: 85/taumatau: 85/luga: 85/lalo: 85 tikeri. O le fua fa'atusatusa o le eseesega o le 1300:1, ma le fua fa'atusatusa o le 3:4 (tau masani). O le voltage sapalai mo le analog e mai le 1.65V i le 3.3V (o le tau masani o le 2.8V). O le paneli IPS e tele naua tulimanu e mafai ona matamata ai, lanu susulu, ma ata maualuga lelei e tumu ma masani. O lenei module TFT-LCD e mafai ona galue i lalo o le vevela mai le -40℃ i le +85℃, ma o lona vevela e teuina e mai le -40℃ i le +85℃.
Lautele o faʻaaliga: E aofia ai le Monochrome OLED, TFT, CTP;
Fa'aaliga fofo: E aofia ai le faia o meafaigaluega, FPC fa'apitoa, moli tua ma le tele; Lagolago fa'apitoa ma le mamanu-i totonu
F: 1. E mafai ona ou maua se faʻataʻitaʻiga oka?
A: Ioe, matou te taliaina faʻataʻitaʻiga oka e faʻataʻitaʻi ma siaki le lelei.
Q: 2. O le a le taimi e fa'atali ai mo fa'ata'ita'iga?
A: E manaʻomia e le faʻataʻitaʻiga o loʻo iai nei le 1-3 aso, e manaʻomia e le faʻataʻitaʻiga faʻapitoa le 15-20 aso.
F: 3. E iai sau tapula'a MOQ?
A: O la matou MOQ e 1PCS.
F: 4. O le ā le umi o le tusi saisai?
A: 12 Masina.
Q: 5. o le a le express e te masani ona faʻaaogaina e lafo mai ai faʻataʻitaʻiga?
A: Matou te masani ona lafoina faʻataʻitaʻiga e ala i le DHL, UPS, FedEx poʻo le SF. E masani ona alu le 5-7 aso e taunuu ai.
F: 6. O le ā le umi e te taliaina mo lau totogi?
A: O la matou vaitaimi masani o le totogiina o le T/T. E mafai ona feutana'i isi.