| Ituaiga Fa'aaliga | OLED |
| Igoa fa'ailoga | WISEVISION |
| Tele | 2.89 inisi |
| Pikesi | 167×42 Togitogi |
| Faiga Fa'aalia | Matrix Fa'agaoioia |
| Vaega Galue (AA) | 71.446×13.98 mm |
| Tele o le Panel | 75.44×24.4×2.03 mm |
| Lanu | Lanu pa'epa'e |
| Pupula | 80 (Min)cd/m² |
| Metotia o le Avetaavale | Sapalai mai fafo |
| Fa'aoga | 8-bit 68XX/80XX SPI tutusa, 4-uaea |
| Tiute | 1/42 |
| Numera o le pine | 24 |
| IC o le avetaavale | SSD1322 |
| Voltage | 1.65-3.3 V |
| Mamafa | TBD |
| Vevela o le Fa'agaioiga | -40 ~ +85 °C |
| Vevela o le Teuina | -40 ~ +85°C |
O le N289-6742ASWAG01-C24 o se fa'aaliga OLED COG Graphic e 2.89”, e faia i le iugafono e 167×42 pixels.
O lenei module fa'aaliga OLED e iai le fua fa'ata'ita'i o le 75.44 × 24.4 × 2.03 mm ma le lapo'a AA 71.446 × 13.98 mm; O lenei module ua fausia i totonu ma le SSD1322 controller IC; e mafai ona lagolagoina parallel, 4-line SPI, ma I²C interfaces; o le voltage sapalai o le logic e 3.0V (tau masani), 1/42 le tiute o le aveta'avale.
O le N289-6742ASWAG01-C24 o se fa'aaliga OLED fa'atulagaina COG, o lenei module OLED e fetaui lelei mo fa'aoga fale atamai, mea faigaluega feavea'i, masini tekonolosi atamai, ta'avale, Mea Fa'atino, mea faigaluega fa'afoma'i, ma isi mea fa'apena.
E mafai ona fa'agaoioia le OLED module i le vevela mai le -40℃ i le +85℃; o lona vevela e teu ai e amata mai le -40℃ i le +85℃.
I le aotelega, o le paneli OLED N289-6742ASWAG01-C24 o se suiga tele lea e siitia ai le poto masani o le faʻaaliga i se tulaga fou atoa.
Faatasi ai ma lona laʻititi, maualuga le iugafono, ma le pupula matagofie, o lenei paneli OLED e fetaui lelei mo le tele o faʻaoga, e aofia ai telefonipoto, tablets, meapueata numera, ma isi mea.
O lona mamanu manifinifi ma auala feso'ota'i fa'aonaponei e fetaui lelei mo tagata mamanu ma kamupani gaosi oloa o lo'o va'ava'ai e fatuina ni masini matagofie ma fou.
Fa'aleleia au ata ma fa'aolaolaina au anotusi fa'atasi ai ma le paneli OLED N289-6742ASWAG01-C24.
1. Manifinifi–E le manaʻomia se moli malamalama, e otometi lava ona faʻasalalauina;
2. Lautele le tulimanu o le matamata: tikeri saoloto;
3. Pupula Maualuga: 90 cd/m²;
4. Fua fa'atusatusa maualuga (Potu Pogisa): 2000:1;
5. Saosaoa tali maualuga (<2μS);
6. Vevela Lautele o le Fa'agaioiga;
7. Fa'aitiitia le fa'aaogaina o le eletise.