| Ituaiga Fa'aaliga | IPS-TFT-LCD |
| Igoa fa'ailoga | WISEVISION |
| Tele | 0.71 inisi |
| Pikesi | 160×160 Togitogi |
| Itu e Va'ai i ai | IPS/Sa'oloto |
| Vaega Galue (AA) | 18×18 milimita |
| Tele o le Panel | 20.12×22.3×1.81 mm |
| Fa'atulagaga lanu | Fa'asologa fa'atulagaina RGB |
| Lanu | 65K |
| Pupula | 350 (Min)cd/m² |
| Fa'aoga | RGB |
| Numera o le pine | 12 |
| IC o le avetaavale | GC9D01 |
| Ituaiga o le Moli i Tua | 1 LED PA'EPA'E-MA'A'E |
| Voltage | 2.5~3.3 V |
| Mamafa | TBD |
| Vevela o le Fa'agaioiga | -20 ~ +70 °C |
| Vevela o le Teuina | -30 ~ +80°C |
O le N071-1616TBBIG01-H12 o se lau IPS TFT-LCD fa'ata'amilomilo ma se lau e 0.71-inisi le lautele ma le iugafono e 160x160 pixels. O lenei lau TFT fa'ata'amilomilo e aofia ai se paneli IPS TFT-LCD ua fausia i se IC aveta'avale GC9D01 e mafai ona fesoota'i e ala i le feso'ota'iga SPI.
O le N071-1616TBBIG01-H12 o le paneli IPS (In plane Switching) ua fa'aaogaina, lea e iai le lelei o le maualuga o le eseesega, o le lanu uliuli moni o le talaaga pe a tape le fa'aaliga po'o le pixel ma le lautele o le tulimanu va'ai o le Agavale:80 / Taumatau:80 / Luga:80 / Lalo:80 tikeri (masani), o le fua fa'atusatusa o le eseesega 1,200:1 (tau masani), o le pupula 350 cd/m².
O le voltage o le sapalai o le eletise o le LCM e mai le 2.4V i le 3.3V, o le tau masani o le 2.8V. E talafeagai le module fa'aaliga mo masini laiti, masini e mafai ona ofuina, oloa fa'aautomatika fale, oloa papa'e, faiga vitio, ma isi. E mafai ona fa'agaoioia i le vevela mai le -20℃ i le + 70℃ ma le vevela o le teuina mai le -30℃ i le +80℃.