| Ituaiga Fa'aaliga | OLED |
| Igoa fa'ailoga | WISEVISION |
| Tele | 1.30 inisi |
| Pikesi | 128×64 Togitogi |
| Faiga Fa'aalia | Matrix Fa'agaoioia |
| Vaega Galue (AA) | 29.42×14.7 mm |
| Tele o le Panel | 34.5×23×1.4 mm |
| Lanu | Pa'epa'e/Lanumoana |
| Pupula | 90 (Min)cd/m² |
| Metotia o le Avetaavale | Sapalai mai fafo |
| Fa'aoga | SPI tutusa/I²C/4-uaea |
| Tiute | 1/64 |
| Numera o le pine | 30 |
| IC o le avetaavale | CH1116 |
| Voltage | 1.65-3.3 V |
| Mamafa | 2.18 (g) |
| Vevela o le Fa'agaioiga | -40 ~ +85 °C |
| Vevela o le Teuina | -40 ~ +85°C |
O le X130-2864KSWLG01-H30 o se vaega fa'aaliga OLED fa'ata'ita'i COG e 1.30" le lapo'a; e faia i le 128x64 pixels.
O lenei 1.30 OLED module ua fausia i totonu ma le CH1116 controller IC; e lagolagoina ai Parallel/I²C/4-wire SPI interfaces.
E manifinifi tele le OLED COG module, e mama ma e maualalo le eletise e faʻaaogaina, lea e sili ona lelei mo mea faigaluega e uu i lima, masini e mafai ona ofuina, masini faʻafomaʻi atamai, mea faigaluega faʻafomaʻi, ma isi mea faapena.
O le voltage sapalai mo le logic e 2.8V (VDD), ma o le voltage sapalai mo le fa'aaliga e 12V (VCC). O le tafega o le eletise ma le 50% o le fa'aaliga checkerboard e 8V (mo le lanu pa'epa'e), 1/64 le tiute o le fa'ata'avaleina.
E mafai ona fa'agaoioia le vaega o le fa'aaliga OLED i le vevela mai le -40℃ i le +85℃; o lona vevela e teu ai e amata mai le -40℃ i le +85℃.
1. Manifinifi–E le manaʻomia se moli malamalama, e otometi lava ona faʻasalalauina;
2. Lautele le tulimanu o le matamata: tikeri saoloto;
3. Pupula Maualuga: 110(MIN) cd/m²;
4. Fua fa'atusatusa maualuga (Potu Pogisa): 2000:1;
5. Saosaoa tali maualuga (<2μS);
6. Vevela Lautele o le Fa'agaioiga;
7. Fa'aitiitia le fa'aaogaina o le eletise.
O lo'o fa'alauiloa atu la matou oloa fou e 1.30-inisi le la'ititi o le laupepa OLED. O lenei laupepa fa'aaliga la'ititi ma faigofie ona fa'aaogaina ua mamanuina e tu'uina atu ai se poto masani va'aia maualuga mo le tele o fa'aoga. O le iugafono o le 128x64 dots e maua ai ata ma tusitusiga manino ma manino, ma fa'amautinoa ai le faigofie ona faitauina.
O le tekinolosi OLED o loʻo faʻaaogaina i lenei vaega o le faʻaaliga e ofoina atu ni faʻamanuiaga se tele nai lo laupepa LCD masani. O pixels e faʻamalamalamaina e ia lava e tuʻuina atu ai lanu susulu ma lanu uliuli loloto, e mafua ai le eseesega mataʻina ma le faʻaleleia atili o le faʻatinoga vaaia. E le gata i lea, o le faʻaaliga OLED e iai se tulimanu matamata lautele, e mafai ai e tagata faʻaoga ona vaʻai manino i mea mai tulimanu eseese.
O lenei vaega fa'aaliga la'ititi e iai sona mamanu manifinifi e talafeagai mo le tu'ufa'atasia i totonu o siosiomaga e fa'atapula'aina le avanoa. O lona foliga la'ititi e fetaui lelei mo masini e mafai ona ofuina, mea fa'aeletoronika feavea'i ma mea faigaluega feavea'i. O lona mamanu mama e fa'amautinoa ai le faigofie ona fa'apipi'i e aunoa ma le fa'aopoopoina o le tele e le mana'omia.
O le module e tu'ufa'atasia ai aveta'avale ma pulea fa'apitoa mo le fetaui lelei ma le tele o faiga fa'aeletoronika. E faigofie ona fa'afeso'ota'i i se microcontroller, motherboard po'o so'o se isi masini numera e ala i feso'ota'iga masani. O le mamanu faigofie ona fa'aoga ma le tele o pepa fa'amaumauga e faigofie ai ona tu'ufa'atasia mo tagata tomai fa'apitoa ma tagata e le o ni tagata tomai faapitoa.
O lenei vaega o le fa'aaliga OLED e itiiti le fa'aaogaina o le eletise ma e sefe ai le eletise, ma e mautinoa ai le umi o le ola o le maa o masini feavea'i. O lenei foliga, fa'atasi ai ma lona va'aia lelei i totonu ma fafo o le fale, e avea ai ma fofo lelei mo fa'aoga e fa'aaogaina ai le maa.
I le fa'aopoopoga i le tulaga lelei o le fa'aaliga, e ofoina atu fo'i e le module le tumau tele. Ua mamanuina e tete'e atu i tulaga faigata, e tete'e atu i le te'i ma le gatete ina ia mautinoa le fa'atinoga lelei e tusa lava pe i siosiomaga faigata.
Po'o e atia'e ni uati atamai, ni masini feavea'i, po'o se isi lava oloa eletise e mana'omia ai se fa'aaliga maualuga le tulaga, o le laupepa la'ititi OLED e 1.30" o le filifiliga sili lea. O lona fa'atinoga va'aia sili ona lelei, la'ititi le lapo'a, ma le malosi e avea ai ma mea lelei mo fofo eseese mo le tele o fa'aoga. Fa'aleleia le fa'aaliga o lau oloa i le taimi nei ma tu'uina atu se poto masani fa'aleleia atili i le fa'aaogaina o a matou modules fa'aaliga OLED taugata.