| Ituaiga Fa'aaliga | OLED |
| Igoa fa'ailoga | WISEVISION |
| Tele | 1.54 inisi |
| Pikesi | 128×64 Togitogi |
| Faiga Fa'aalia | Matrix Fa'agaoioia |
| Vaega Galue (AA) | 35.052×17.516 mm |
| Tele o le Panel | 42.04×27.22×1.4 mm |
| Lanu | Lanu pa'epa'e |
| Pupula | 100 (Min)cd/m² |
| Metotia o le Avetaavale | Sapalai mai fafo |
| Fa'aoga | SPI tutusa/I²C/4-uaea |
| Tiute | 1/64 |
| Numera o le pine | 24 |
| IC o le avetaavale | SSD1309 |
| Voltage | 1.65-3.3 V |
| Mamafa | TBD |
| Vevela o le Fa'agaioiga | -40 ~ +70 °C |
| Vevela o le Teuina | -40 ~ +85°C |
O le X154-2864KSWTG01-C24 o se Fa'aaliga SPI OLED, e faia i le 128x64 pixels, o le lapo'a fa'alava e 1.54 inisi. O lenei fa'aaliga ata e iai le lapo'a o le module e 42.04×27.22×1.4 mm ma le lapo'a AA e 35.052 x 17.516 mm; ua fausia i totonu ma le SSD1309 controller IC ma e lagolagoina le parallel, I²C ma le 4-wire serial SPI interface.
O le X154-2864KSWTG01-C24 o se fa'aaliga OLED fa'atulagaina COG o lenei module OLED e mama, maualalo le malosi ma manifinifi tele, e fetaui lelei mo fa'aoga i totonu o fale, tau tupe-POS, mea faigaluega feavea'i, masini tekonolosi atamai, ta'avale, mea faigaluega fa'afoma'i, ma isi mea fa'apena.
E mafai ona fa'agaoioia le OLED module i le vevela mai le -40℃ i le +70℃; o lona vevela e teu ai e amata mai le -40℃ i le +85℃.
Faatasi ai ma upu autu e pei o le OLED, PMOLED, OLED panel ma le OLED module, o le X154-2864KSTWG01-C24 o le filifiliga muamua lea mo i latou o loo sailia ni fofo faaaliga maualuga le lelei.
Pe mo mea fa'aeletoronika fa'atau, masini e mafai ona ofuina pe mo fa'aoga fa'apisinisi, o lenei paneli OLED e tu'uina atu le fa'atinoga sili ona lelei ma le fa'atuatuaina.
O lona mamanu moni, fa'atasi ai ma ni fa'amatalaga auiliili mata'ina, ua avea ai ma se filifiliga sili ona lelei i le maketi.
1. Manifinifi–E le manaʻomia se moli malamalama, e otometi lava ona faʻasalalauina;
2. Lautele le tulimanu o le matamata: tikeri saoloto;
3. Pupula Maualuga: 100 (Min)cd/m²;
4. Fua fa'atusatusa maualuga (Potu Pogisa): 2000:1;
5. Saosaoa tali maualuga (<2μS);
6. Vevela Lautele o le Fa'agaioiga;
7. Fa'aitiitia le fa'aaogaina o le eletise.