| Ituaiga Fa'aaliga | OLED |
| Igoa fa'ailoga | WISEVISION |
| Tele | 0.96 inisi |
| Pikesi | 128×64 Togitogi |
| Faiga Fa'aalia | Matrix Fa'agaoioia |
| Vaega Galue (AA) | 21.74×11.175 mm |
| Tele o le Panel | 24.7×16.6×1.3 mm |
| Lanu | Monochrome (Paʻepaʻe) |
| Pupula | 80 (Min)cd/m² |
| Metotia o le Avetaavale | Sapalai i totonu |
| Fa'aoga | 4-uaea SPI/I²C |
| Tiute | 1/64 |
| Numera o le pine | 30 |
| IC o le avetaavale | SSD1315 |
| Voltage | 1.65-3.3 V |
| Mamafa | TBD |
| Vevela o le Fa'agaioiga | -40 ~ +85 °C |
| Vevela o le Teuina | -40 ~ +85°C |
O le X096-2864KSWPG02-H30 o se laupepa OLED laʻititi e 128x64 pixels le lautele, e naʻo le 0.96 inisi le lapoʻa faʻalava.
O le X096-2864KSWPG02-H30 128x64 OLED Display e iai le fua fa'ata'ita'i o le 24.7×16.6×1.3 mm ma le lapo'a AA e 21.74×11.175mm; ua fausia i totonu ma le SSD1315 controller IC ma e lagolagoina le 4-wire SPI/I²C interface.
O le X096-2864KSWPG02-H30 o se fa'aaliga COG OLED la'ititi e manifinifi tele; mama ma maualalo le eletise e fa'aaogaina. O le voltage sapalai mo le logic e 2.8V (VDD), ma o le voltage sapalai mo le fa'aaliga e 9V (VCC).
O le eletise e 50% le maualuga o le eletise e 7.25V (mo le lanu pa'epa'e), e 1/64 le malosi e fa'aaogaina ai. E talafeagai mo mea faigaluega feavea'i, masini e mafai ona ofuina, ma isi mea fa'apena.
E mafai ona fa'agaoioia le module i le vevela mai le –40℃ i le +85℃; o lona vevela e teu ai e amata mai le -40℃ i le +85℃.
1. Manifinifi–E le manaʻomia se moli malamalama, e otometi lava ona faʻasalalauina;
2. Lautele le tulimanu o le matamata: tikeri saoloto;
3. Pupula Maualuga: 80(min) cd/m²;
4. Fua fa'atusatusa maualuga (Potu Pogisa): 2000:1;
5. Saosaoa tali maualuga (<2μS);
6. Vevela Lautele o le Fa'agaioiga;
7. Fa'aitiitia le fa'aaogaina o le eletise.
O lo'o fa'alauiloa atu la matou laupepa malosi ae la'ititi e 128x64 dot OLED display module - o se tekinolosi fa'aonaponei e fa'aleleia atili ai lau matamata. Fa'atasi ai ma se iugafono o le 128x64 dots, o lenei OLED display module e tu'uina atu ai le manino ma le olaola tulaga ese, e mafai ai ona e fa'aalia au anotusi ma le sa'o atoatoa.
E na'o le 0.96 inisi le umi, o lenei vaega o le fa'aaliga OLED e fetaui lelei mo masini feavea'i, tekinolosi e mafai ona ofuina, ma so'o se fa'aoga e fa'atapula'aina ai le avanoa. O lona la'ititi e le fa'aitiitia ai le fa'atinoga aua e tele ona foliga matagofie mo se poto masani sili ona lelei.
O le tekinolosi OLED o loʻo faʻaaogaina i lenei vaega o le faʻaaliga e faʻaleleia atili ai le eseesega, e maua ai ni lanu uliuli loloto ma lanu matagofie mo ni ata moni e pei o se ata moni. Pe o e matamata i ni ata manino, tusitusiga, poʻo ni anotusi multimedia, o faʻamatalaga uma lava e faʻaalia ma le saʻo tele.
O le lau laʻititi e 128x64 dot OLED display module e faigofie ona faʻaaogaina e faʻamautinoa ai le faigofie ona faʻaogaina ma le faigofie ona malamalama i ai. E fesoʻotaʻi lelei ma lau masini poʻo le galuega faatino, ma maua ai le gafatia e tali atu ai i le paʻi e faigofie ai ma fiafia ai fegalegaleaiga.
Ona o le itiiti o le eletise e faʻaaogaina, o lenei vaega o le faʻaaliga OLED e matua faʻasaoina lava le eletise ma faʻalauteleina ai le ola o le maa. E le gata i lea, ua mamanuina e tatalia le tele o tulaga o le siosiomaga, ma avea ai ma filifiliga sili ona lelei mo galuega i totonu ma fafo.
E faigofie ona fa'apipi'i ma tu'ufa'atasia fa'afetai i le mamanu la'ititi o le module ma auala e fa'apipi'i ai. Pe e te mana'omia se fa'atulagaga fa'atulagaina pe fa'alava, o lenei module fa'aaliga OLED e mafai ona fa'afetaui ou mana'oga patino, ma fa'amautinoa ai le faigofie o le fa'aogaina ma fa'aleleia atili ai le matagofie lautele.
I le aotelega, o la matou laupepa laʻititi e 128x64 dot OLED display module o se fofo sili lea mo le faʻaaliga e tuʻufaʻatasia ai le laʻititi ma le faʻatinoga sili ona lelei. Faatasi ai ma lana faʻaaliga maualuga le iugafono, vaaiga mataʻina ma le faigofie ona faʻaoga, o le filifiliga sili lea mo soʻo se talosaga e manaʻomia ai le tulaga lelei ma le faʻatinoga sili ona lelei o ata. Ia maua se tulaga fou o le lelei o le vaʻaia ma a matou modules faʻaaliga OLED ma tatala avanoa e le gata mo lau galuega faatino e sosoo ai.