| Ituaiga Fa'aaliga | OLED |
| Igoa fa'ailoga | WISEVISION |
| Tele | 2.42 inisi |
| Pikesi | 128×64 Togitogi |
| Faiga Fa'aalia | Matrix Fa'agaoioia |
| Vaega Galue (AA) | 55.01×27.49 mm |
| Tele o le Panel | 60.5×37×1.8 mm |
| Lanu | Pa'epa'e/Lanumoana/Samasama |
| Pupula | 90 (Min)cd/m² |
| Metotia o le Avetaavale | Sapalai mai fafo |
| Fa'aoga | SPI tutusa/I²C/4-uaea |
| Tiute | 1/64 |
| Numera o le pine | 24 |
| IC o le avetaavale | SSD1309 |
| Voltage | 1.65-3.3 V |
| Mamafa | TBD |
| Vevela o le Fa'agaioiga | -40 ~ +70 °C |
| Vevela o le Teuina | -40 ~ +85°C |
O le X242-2864KSWUG01-C24 o se fa'aaliga OLED fa'ata'ita'i ma se vaega galue e 55.01 × 27.49 mm, ma le lapo'a fa'alava e 2.42 inisi.
O lenei vaega OLED ua fausia i totonu o le SSD1309 controller IC fa'aonaponei ma lagolagoina ai parallel interfaces, I²C, ma le 4-wire SPI serial interfaces.
Ina ia mautinoa se poto masani faigofie mo le tagata faʻaoga, o le vaega o le faʻaaliga OLED e faʻagaoioia i se voltage sapalai o le 3.0V (tau masani) ma e maua ai le tiute o le taʻavale e 1/64.
O lona uiga e lē gata e itiiti le eletise e faʻaaogaina, ae e sili atu foʻi le faʻatinoga, ma avea ai ma filifiliga lelei atoatoa mo galuega e sefe ai le eletise.
E talafeagai le vaega OLED mo le tele o alamanuia e pei o: mea faigaluega feaveaʻi, grid atamai, mea e mafai ona ofuina, masini IoT, masini faafomaʻi.
E mafai ona fa'agaoioia le module i le vevela mai le -40℃ i le +70℃; o lona vevela e teu ai e amata mai le -40℃ i le +85℃.
1. Manifinifi–E le manaʻomia se moli malamalama, e otometi lava ona faʻasalalauina;
2. Lautele le tulimanu o le matamata: tikeri saoloto;
3. Pupula Maualuga: 110 cd/m²;
4. Fua fa'atusatusa maualuga (Potu Pogisa): 2000:1;
5. Saosaoa tali maualuga (<2μS);
6. Vevela Lautele o le Fa'agaioiga
7. Fa'aitiitia le fa'aaogaina o le eletise;
O le fa'afeiloa'iga o le sui aupito lata mai o la matou fa'asologa o module fa'aaliga, o le lau la'ititi o le module fa'aaliga OLED e 2.42-inisi! O le la'ititi o le module fa'aaliga ma le maualuga o le iugafono o le 128x64 dots e fetaui lelei mo le tele o fa'aoga e le lava le avanoa ae mana'omia se fa'aaliga manino ma olaola.
O lenei laupepa fa'aaliga OLED ua mamanuina e tu'uina atu ai le fa'atinoga va'aia sili ona lelei, e tu'uina atu ai ata manino ma susulu ma le eseesega sili ona lelei. O le maualuga o le iugafono e fa'amautinoa ai o fa'amatalaga uma e fa'aalia sa'o, ma avea ai ma mea lelei mo le fa'aalia o ata faigata, tusitusiga faigata, ma e o'o lava i ata ma logo laiti.
O le vaega fa'aaliga e fa'aaogaina le tekinolosi OLED, lea e ofoina atu ai le tele o fa'amanuiaga nai lo laupepa LCD masani. O paneli OLED e tu'uina atu ai lanu uliuli loloto ma lanu susulu mo ata matagofie ma moni. E iai fo'i tulimanu va'ai lautele, e mafai ai e tagata matamata ona fiafia i mea mai tulimanu eseese e aunoa ma le leiloa o le lelei. E le gata i lea, o le tekinolosi OLED e fa'aitiitia ai le eletise e fa'aaogaina, ma fa'aitiitia ai le fa'aogaina o le malosi ma fa'alauteleina ai le ola o le oloa.
O le laupepa laʻititi o le OLED e 2.42-inisi e tele ona vaega ma e mafai ona faʻaaogaina i le tele o alamanuia ma faʻaoga. E matua fetaui lelei lava mo masini feaveaʻi, tekonolosi e mafai ona ofuina, masini atamai mo fale, faiga faʻatonutonu faʻapisinisi, ma isi mea. O lona laʻititi e avea ai ma filifiliga lelei mo masini e taua tele ai le faʻaleleia atili o le avanoa, e pei o uati atamai, masini siaki malosi, masini IoT, ma masini eletise.
E faigofie ona fa'apipi'i le lau o le module fa'aaliga OLED ma e faigofie lona fa'aoga, lea e mafai ona fa'apipi'i lelei i mamanu o lo'o iai pe fa'aaoga fo'i i le atina'eina o oloa fou. E lagolagoina ai feso'ota'iga eseese e pei o le SPI ma le I2C, ma maua ai le fetu'una'i ma le fetaui ma fa'avae eseese o microcontroller.
I le aotelega, o la matou laupepa laʻititi OLED e 2.42-inisi e tuʻufaʻatasia ai le laʻititi, maualuga le iugafono ma le faʻatinoga lelei o le vaʻaia. O lana tekinolosi OLED e faʻamautinoa ai lanu susulu, uliuli loloto ma tulimanu vaʻai lautele. Pe e te manaʻo e faʻaleleia atili le faʻaaliga o masini atamai e mafai ona ofuina, masini feaveaʻi poʻo faiga faʻatonutonu faʻapisinisi, o lenei laupepa OLED o le fofo sili lea. Faʻaleleia au oloa i lenei module faʻaaliga faʻaonaponei e tuʻuina atu ai i au tagata faʻatau se poto masani faʻatosina ma matagofie.