| Ituaiga Fa'aaliga | OLED |
| Igoa fa'ailoga | WISEVISION |
| Tele | 0.96 inisi |
| Pikesi | 128×64 Togitogi |
| Faiga Fa'aalia | Matrix Fa'agaoioia |
| Vaega Galue (AA) | 21.744×11.204 mm |
| Tele o le Panel | 26.70×19.26×1.45 mm |
| Lanu | Monochrome (Pa'epa'e/Lanumoana/Y&B) |
| Pupula | 80 (Min)cd/m² |
| Metotia o le Avetaavale | Sapalai i totonu |
| Fa'aoga | SPI/I²C tutusa/4-uaea |
| Tiute | 1/64 |
| Numera o le pine | 30 |
| IC o le avetaavale | SSD1315 |
| Voltage | 1.65-3.3 V |
| Mamafa | TBD |
| Vevela o le Fa'agaioiga | -40 ~ +85 °C |
| Vevela o le Teuina | -40 ~ +85°C |
O le X096-2864KSWAG01-H30 o se laupepa OLED laʻititi lauiloa e faia i le 128x64 pixels, o le lapoʻa faʻalava e 0.96 inisi, o le module ua fausia i totonu ma le SSD1315 controller IC; e lagolagoina le Parallel /4-wire SPI/I²C interface ma e 30 pine.
Sapalai eletise 3V. O le OLED Display Module o se fa'aaliga OLED fa'atulagaina COG e le mana'omia se moli malamalama (e otometi lava ona fa'asalalauina); o le voltage sapalai mo le fa'ata'ita'iga e 2.8V (VDD), ma o le voltage sapalai mo le fa'aaliga e 9V (VCC).
O le eletise e 50% le maualuga e fa'aalia ai le laupapa siaki e 7.25V (mo le lanu pa'epa'e), 1/64 le fua fa'atatau o le eletise e aveta'avale ai.
E fetaui lelei le X096-2864KSWAG01-H30 mo fa'aoga fale atamai, POS tau tupe, masini tekonolosi atamai, mea faigaluega fa'afoma'i, ma isi mea fa'apena.
E mafai ona fa'agaoioia lenei module i le vevela mai le -40℃ i le +85℃; o lona vevela e teu ai e amata mai le -40℃ i le +85℃.
1. Manifinifi–E le manaʻomia se moli malamalama, e otometi lava ona faʻasalalauina;
2. Lautele le tulimanu o le matamata: tikeri saoloto;
3. Pupula Maualuga: 80(min) cd/m²;
4. Fua fa'atusatusa maualuga (Potu Pogisa): 2000:1;
5. Saosaoa tali maualuga (<2μS);
6. Vevela Lautele o le Fa'agaioiga
7. Fa'aitiitia le fa'aaogaina o le eletise;
O le X096-2864KSWAG01-H30 o se laupepa OLED laʻititi lauiloa e faia i le 128x64 pixels, o le lapoʻa faʻalava e 0.96 inisi, o le module ua fausia i totonu ma le SSD1315 controller IC; e lagolagoina le Parallel /4-wire SPI/I²C interface ma e 30 pine.
O lo'o fa'alauiloa atu la matou oloa fou, o se laupepa la'ititi e 0.96-inisi le lautele, 128x64 dot OLED. O lenei tekinolosi fa'aonaponei ua mamanuina e avatu ia te oe se poto masani va'aia sili ona lelei mo ou mana'oga uma o le fa'aaliga.
O lenei vaega fa'aaliga OLED e la'ititi lona lapo'a o le lau e 0.96 inisi ma e ofoina atu le mafiafia tele o le 128x64 togitogi. O le tekonolosi OLED (organic light-emitting diode) e fa'amautinoa ai lanu susulu ma le lelei sa'o o le ata, e fa'aola ai au anotusi. Pe o e fatuina se masini feavea'i la'ititi pe o se faiga fa'apipi'i, o lenei vaega e atoatoa mo le fa'aalia o fa'amatalaga i se auala manino ma pu'upu'u.
E tele fa'aoga ma aogā o laupepa fa'aaliga OLED, ma e talafeagai mo pisinisi eseese. E mafai ona fa'aaogaina i masini e ofuina, uati atamai, masini e siaki ai le malosi o le tino, masini fa'afoma'i, masini ta'avale, ma isi mea. O lona la'ititi e fetaui lelei mo masini e mana'omia ai se laupepa la'ititi a'o fa'atumauina pea le maualuga o le fa'atinoga.
E lē gata e matagofie le va'ai i lenei module ae e malosi fo'i. E faigofie ona fa'aoga lona pulea ua uma ona fausia ma e faigofie ona fa'apipi'i i au galuega o lo'o iai nei. O le fa'aaogaina lelei o le eletise o le module e fa'amautinoa ai le umi o le ola o le maa, ma fa'amautinoa ai o lau masini e fa'agaoioia mo se taimi umi e aunoa ma le fa'atumuina soo.
E le gata i lea, o le lau o le OLED display module e lautele lona tulimanu e matamata ai, e mafai ai e tagata faʻaoga ona vaʻai manino i mea mai tulimanu eseese. O lenei mea e fetaui lelei mo masini e manaʻomia ai ni nofoaga e mafai ona matamata ai, ma mautinoa ai le faigofie ma le faigofie ona faʻaaogaina.
I le fa'aopoopoga i le fa'atinoga sili ona lelei, o lenei module ua mamanuina ma le mafaufau i le tumau ma le umi o le ola. O lona fausiaina malosi ma mea e sili ona lelei e mafai ai ona tete'e atu i pa'i ma fa'aleagaina, ma fa'amautinoa ai se fofo fa'aalia fa'atuatuaina ma tumau mo au oloa.
I le aotelega, o le lau laʻititi e 0.96-inisi le lautele, 128x64 dot OLED, o se fofo sili lea mo le faʻaaliga e tuʻufaʻatasia ai le faʻatinoga lelei o le vaʻaia, le aoga, ma le tumau. Faatasi ai ma ona faʻaoga eseese ma le aoga sili ona lelei, o lenei module o se filifiliga sili lea mo soʻo se tasi o loʻo sailia se faʻaaliga maualuga ma lelei. E tuʻuina atu ai fofo faʻaaliga faʻatuatuaina mo a latou galuega fou.
ly. O le OLED Display Module o se fa'aaliga OLED fa'atulagaina COG e le mana'omia se malamalama (e otometi lava ona fa'asalalauina); o le voltage sapalai mo le fa'ata'ita'iga e 2.8V (VDD), ma o le voltage sapalai mo le fa'aaliga e 9V (VCC).
O le eletise e 50% le maualuga e fa'aalia ai le laupapa siaki e 7.25V (mo le lanu pa'epa'e), 1/64 le fua fa'atatau o le eletise e aveta'avale ai.
E fetaui lelei le X096-2864KSWAG01-H30 mo fa'aoga fale atamai, POS tau tupe, masini tekonolosi atamai, mea faigaluega fa'afoma'i, ma isi mea fa'apena.
E mafai ona fa'agaoioia lenei module i le vevela mai le -40℃ i le +85℃; o lona vevela e teu ai e amata mai le -40℃ i le +85℃.