| Ituaiga Fa'aaliga | IPS TFT-LCD |
| Igoa fa'ailoga | WISEVISION |
| Tele | 2.45 inisi |
| Pikesi | 172RGB*378 |
| Itu e Va'ai i ai | 12:00 |
| Vaega Galue (AA) | 25.8(H) x 56.7(V) mm |
| Tele o le Panel | 28(H) x 61.35(V) x 2.5(D) mm |
| Fa'atulagaga lanu | Fa'asologa fa'atulagaina RGB |
| Lanu | Lanu pa'epa'e |
| Pupula | 350 (Min)cd/m² |
| Fa'aoga | 4 Laina SPI |
| Numera o le pine | 16 |
| IC o le avetaavale | ST77925 |
| Ituaiga o le Moli i Tua | 4 LED PA'EPA'E |
| Voltage | 2.5~3.3 V |
| Mamafa | 1.1g |
| Vevela o le Fa'agaioiga | -20 ~ +70 °C |
| Vevela o le Teuina | -30 ~ +80°C |
O le N245-1737KTWPG01-C16 o se TFT-LCD e 2.45 inisi ma se iugafono o le 172RGB*378 pixels. E lagolagoina ai le tele o feso'ota'iga e pei o le 4 Line SPI, e maua ai le fetu'una'i mo le tu'ufa'atasia lelei i so'o se galuega faatino. O le pupula o le fa'aaliga e 350cd/m² e fa'amautinoa ai le manino ma le olaola o va'aiga e tusa lava pe i tulaga susulu o le malamalama. E fa'aogaina e le monitor le IC avetaavale fa'apitoa e fa'amautinoa ai le sologa lelei ma le lelei o le fa'atinoga.
E fa'aaogaina e le N245-1737KTWPG01-C16 le tekinolosi o le wide angle (In plane Switching). O le mamao e mafai ona va'ai ai e agavale: 25/taumatau: 25/luga: 25/lalo:25tikeri. o le fua fa'atusatusa o le eseesega o le 1000:1, ma le fua fa'atusatusa o le itu o le 3:4 (tau masani). O le voltage sapalai mo le analog e mai le 2.5V i le 3.3V (o le tau masani o le 2.8V). O le paneli IPS e iai le lautele o tulimanu va'ai, lanu susulu, ma ata maualuga e tumu ma masani. O lenei module TFT-LCD e mafai ona galue i lalo o le vevela mai le -20℃ i le +70℃, ma o lona vevela teuina e mai le -30℃ i le +80℃.
O le New Vision Technology Co., Ltd. o lo'o i Shenzhen lona ofisa autū ma ua 15 tausaga o auauna atu i tagata fa'atau i ona agava'a malolosi i le R&D. Matou te tautino atu e tu'uina atu auaunaga fa'aaliga ma fa'atekinolosi maualuga le tulaga lelei i tagata fa'atau i le lalolagi atoa. O a matou oloa, e pei o le N245-1737KTWPG01-C16, e lauiloa i lo latou fa'atuatuaina, mautu, ma le lelei.
Lautele o faʻaaliga: E aofia ai le Monochrome OLED, TFT, CTP;
Fa'aaliga fofo: E aofia ai le faia o meafaigaluega, FPC fa'apitoa, moli tua ma le tele; Lagolago fa'apitoa ma le mamanu-i totonu
Se malamalamaga loloto ma atoatoa o faʻaoga mulimuli;
Au'ili'iliga o tau ma le lelei o le fa'atinoga o ituaiga fa'aaliga eseese;
Fa'amatalaga ma le galulue fa'atasi ma tagata fa'atau e filifili ai le tekinolosi fa'aaliga sili ona talafeagai;
Galue i le faʻaleleia atili pea o tekinolosi faʻagasologa, lelei o oloa, sefeina o tau, faʻasologa o le tilivaina, ma isi mea faʻapena.
F: 1. E mafai ona ou maua se faʻataʻitaʻiga oka?
A: Ioe, matou te taliaina faʻataʻitaʻiga oka e faʻataʻitaʻi ma siaki le lelei.
Q: 2. O le a le taimi e fa'atali ai mo fa'ata'ita'iga?
A: E manaʻomia e le faʻataʻitaʻiga o loʻo iai nei le 1-3 aso, e manaʻomia e le faʻataʻitaʻiga faʻapitoa le 15-20 aso.
F: 3. E iai sau tapula'a MOQ?
A: O la matou MOQ e 1PCS.
F: 4. O le ā le umi o le tusi saisai?
A: 12 Masina.
Q: 5. o le a le express e te masani ona faʻaaogaina e lafo mai ai faʻataʻitaʻiga?
A: Matou te masani ona lafoina faʻataʻitaʻiga e ala i le DHL, UPS, FedEx poʻo le SF. E masani ona alu le 5-7 aso e taunuu ai.
F: 6. O le ā le umi e te taliaina mo lau totogi?
A: O la matou vaitaimi masani o le totogiina o le T/T. E mafai ona feutana'i isi.