| Ituaiga Fa'aaliga | OLED |
| Igoa fa'ailoga | WISEVISION |
| Tele | 1.30 inisi |
| Pikesi | 64×128 Togitogi |
| Faiga Fa'aalia | Matrix Fa'agaoioia |
| Vaega Galue (AA) | 14.7×29.42 mm |
| Tele o le Panel | 17.1×35.8×1.43 mm |
| Lanu | Pa'epa'e/Lanumoana |
| Pupula | 100 (Min)cd/m² |
| Metotia o le Avetaavale | Sapalai mai fafo |
| Fa'aoga | I²C/4-uaea SPI |
| Tiute | 1/128 |
| Numera o le pine | 13 |
| IC o le avetaavale | SSD1312 |
| Voltage | 1.65-3.5 V |
| Mamafa | TBD |
| Vevela o le Fa'agaioiga | -40 ~ +70 °C |
| Vevela o le Teuina | -40 ~ +85°C |
Ua fa'alauiloa atu le X130-6428TSWG01-H13 – o se fa'aaliga OLED Ata 1.30-inisi e maualuga le fa'atinoga ma le fausaga COG, e tu'uina atu ai ni ata manino fa'atasi ai ma lona iugafono 64×128-pixel.
Ua mamanuina mo le tu'ufa'atasia fa'apu'upu'u, o lenei module OLED o lo'o i ai se fa'ata'ita'iga manifinifi tele ma fua fa'ata'atia o le 17.1 × 35.8 × 1.43 mm ma le tele o le vaega galue (AA) o le 14.7 × 29.42 mm. Fa'amalosia e le IC pulea SSD1312 ua fausia i totonu, e ofoina atu le feso'ota'iga fetu'una'i ma le lagolago mo feso'ota'iga 4-Wire SPI ma le I²C. O le module e fa'agaoioia i le voltage sapalai fa'alogika o le 3V (masani) ma le voltage sapalai fa'aalia o le 12V, fa'atasi ai ma le 1/128 ta'amilosaga tiute fa'ata'avale.
O le tu'ufa'atasia o le fauga mama, le fa'aaogāina lelei o le malosi, ma se foliga matagofie, o le X130-6428TSWG01-H13 e fetaui lelei mo le tele o fa'aoga, e aofia ai masini fuaina, masini eletise i le fale, faiga fa'aletupe, mea faigaluega feavea'i, tekonolosi atamai, fa'aaliga ta'avale, ma mea faigaluega fa'afoma'i.
Ua mamanuina mo le faʻatuatuaina, o lenei vaega OLED e galue lelei i le vevela e amata mai le -40°C i le +70°C ma e mafai ona tatalia tulaga teuina mai le -40°C i le +85°C, ma mautinoa ai le mautu o le faʻatinoga i siosiomaga faigata.
Aiseā e Filifili ai le X130-6428TSWG01-H13?
La'ititi ma Maualuga le Mamafa: E fetaui lelei mo mamanu e fa'atapula'aina le avanoa e mana'omia ai ni va'aiga manino.
Fa'atinoga Malosi: Fausia ina ia tatalia tulaga faigata.
Lautele le Fa'aaogāina: Talafeagai mo fa'aaogāga tau alamanuia, tagata fa'atau, ma fa'afoma'i.
Faatasi ai ma lona pupula sili atu, mamanu matagofie, ma le tekinolosi OLED fa'aonaponei, ua fa'amalosia ai e le X130-6428TSWWG01-H13 tagata mamanu ma tagata atia'e e fatuina ni fofo fou fa'atasi ai ma se aafiaga vaaia tulaga ese.
Ia iloa le lumana'i o tekinolosi fa'aaliga - filifili a matou vaega OLED ma fa'atino ou manatu i le manino ma le fa'atuatuaina e le mafaatusalia.
1. Manifinifi–E le manaʻomia se moli malamalama, e otometi lava ona faʻasalalauina;
2. Lautele le tulimanu o le matamata: tikeri saoloto;
3. Pupula Maualuga: 160 cd/m²;
4. Fua fa'atusatusa maualuga (Potu Pogisa): 10000:1;
5. Saosaoa tali maualuga (<2μS);
6. Vevela Lautele o le Fa'agaioiga;
7. Fa'aitiitia le fa'aaogaina o le eletise.
O loʻo faʻalauiloa atu la matou mea fou fou: o le laupepa laʻititi OLED e 1.30-inisi le lautele. O lenei laupepa laʻititi ma maualuga le iugafono ua mamanuina e tuʻuina atu ai se poto masani vaaia sili ona lelei mo le tele o faʻaoga.
E na'o le 1.30 inisi le lapo'a o le lau o lenei vaega o le fa'aaliga OLED. E ui ina la'ititi lona lapo'a, ae e le afaina lava lona lelei. Fa'atasi ai ma le iugafono o le 64 x 128 togitogi, e maua ai ni ata manino ma lanu felanulanua'i, ma avea ai ma mea lelei atoatoa mo so'o se galuega e mana'omia ai se fa'aaliga matagofie i le va'ai.
O le tekinolosi OLED o loʻo faʻaaogaina i lenei module e faʻamautinoa ai le maualuga o le eseesega, e mafua ai ona uliuli loloto ma papaʻe susulu, e mafua ai ona toe gaosia lanu matagofie ma faʻaleleia atili le manino. Pe o e mamanuina se masini e mafai ona ofuina pe o se faʻaaliga faʻamatalaga laʻititi, o lenei lau o le a maua ai se poto masani matamata sili atu.
O se tasi o tulaga lelei autū o faʻaaliga OLED o lo latou fetuutuunaʻi, ma e le o se tuusaunoaga lenei module. O lona mamanu manifinifi ma le mama e faigofie ai ona fetuutuunai i le tele o foliga, ma mafai ai ona tuʻufaʻatasia lelei i au oloa. Pe e te manaʻomia se lau mo se masini feaveaʻi, uati atamai, poʻo se meafaigaluega faʻafomaʻi, o lenei module faʻaaliga OLED o le a fetaui lelei ma le mea e te manaʻomia.
I le fa’aopoopoga i vaaiga matagofie ma le fetu’una’i, e ofoina atu fo’i e le module se tulimanu lautele e matamata ai, ma fa’amautinoa ai o lo’o tumau pea le manino ma le manino o le fa’aaliga pe a va’aia mai itu eseese. E taua tele lenei foliga mo talosaga e tele tagata fa’aoga pe a taua tele le va’aia mai itu uma.
E le gata i lea, o lenei vaega o le fa'aaliga OLED e umi lona ola. Faatasi ai ma lona fa'aaogaina maualalo o le eletise ma le maualuga o le tumau, ua mamanuina ina ia umi lona ola, ma e talafeagai ai mo galuega faatino e mana'omia ai le fa'aauau pea ona fa'agaoioia.
I se aotelega, o la matou laupepa fa'aaliga OLED la'ititi e 1.30-inisi e tu'ufa'atasia ai le tulaga lelei o le va'aiga mata'ina, fetu'una'i ma le tumau, ma avea ai ma mea lelei mo le tele o fa'aoga. O lona la'ititi ma le maualuga o le iugafono o le a fa'aleleia atili ai so'o se galuega faatino, a'o lona lautele o le va'aiga e fa'amautinoa ai se fa'aaliga mata'ina. Va'aiga mai itu eseese. Fa'aleleia au fa'aaliga oloa i la matou tekinolosi OLED fa'aonaponei ma fa'atosina au tagata fa'aoga i ni va'aiga matagofie.