| Ituaiga Fa'aaliga | OLED |
| Igoa fa'ailoga | WISEVISION |
| Tele | 1.32 inisi |
| Pikesi | 128×96 Togitogi |
| Faiga Fa'aalia | Matrix Fa'agaoioia |
| Vaega Galue (AA) | 26.86×20.14 mm |
| Tele o le Panel | 32.5×29.2×1.61 mm |
| Lanu | Lanu pa'epa'e |
| Pupula | 80 (Min)cd/m² |
| Metotia o le Avetaavale | Sapalai mai fafo |
| Fa'aoga | SPI tutusa/I²C/4-uaea |
| Tiute | 1/96 |
| Numera o le pine | 25 |
| IC o le avetaavale | SSD1327 |
| Voltage | 1.65-3.5 V |
| Mamafa | TBD |
| Vevela o le Fa'agaioiga | -40 ~ +70 °C |
| Vevela o le Teuina | -40 ~ +85°C |
O loʻo faʻalauiloaina le N132-2896GSWHG01-H25, o se vaega faʻaaliga OLED faʻaonaponei e tuʻufaʻatasia ai le mamanu mama, le faʻaaogaina o le eletise maualalo ma le foliga manifinifi tele. O le fua o le faʻaaliga e 1.32 inisi ma e 128×96 togitogi le iugafono o pixel, e maua ai ni ata manino mo le tele o faʻaoga. O le Module e laʻititi lona lapoʻa e 32.5×29.2×1.61 mm, ma e fetaui lelei mo masini e laʻititi le avanoa.
O se tasi o vaega mata'ina o lenei module OLED o lona pupula lelei tele. O le pupula e itiiti ifo i le 100 cd/m² o le fa'aaliga, ma e mautinoa ai le va'aia lelei e tusa lava pe i siosiomaga pupula. Pe e te fa'aaogaina mo masini fa'atino, fa'aoga i le fale, POS tau tupe, masini feavea'i, masini fa'atekonolosi atamai, masini fa'afoma'i, ma isi mea fa'apena, o le a tu'uina atu e le module se atina'e manino ma olaola.
O le N132-2896GSWHG01-H25 ua mamanuina e faʻagaoioia i tulaga eseese ma e lelei atoatoa le faʻagaoioia i le vevela mai le -40°C i le +70°C. E le gata i lea, o lona vevela e teuina ai e -40℃ i le +85℃, ma faʻamautinoa ai le faʻatinoga faʻatuatuaina e tusa lava pe i siosiomaga faigata. O lenei mea e talafeagai ai mo faʻaoga e manaʻomia ai le mautu ma le tumau, ma e te maua ai le filemu o le mafaufau o le a galue faʻatuatuaina au masini i soʻo se tulaga.
①Manifinifi–E le manaʻomia se moli malamalama, e otometi lava ona faʻasalalauina;
②Lautele le tulimanu matamata: tikeri saoloto;
③Pupula Maualuga: 100 cd/m²;
④Fua fa'atusatusa maualuga (Potu Pogisa): 10000:1;
⑤Saosaoa tali maualuga (<2μS);
⑥Vevela Lautele o le Fa'agaioiga
⑦Fa'aitiitia le fa'aaogaina o le eletise;