| Ituaiga Fa'aaliga | IPS-TFT-LCD |
| Igoa fa'ailoga | WISEVISION |
| Tele | 1.65 inisi |
| Pikesi | 142 x 428 Tosi |
| Itu e Va'ai i ai | IPS/Sa'oloto |
| Vaega Galue (AA) | 13.16 x 39.68 mm |
| Tele o le Panel | 16.3 x 44.96 x 2.23 mm |
| Fa'atulagaga lanu | Fa'asologa fa'atulagaina RGB |
| Lanu | 65K |
| Pupula | 350 (Min)cd/m² |
| Fa'aoga | 4 Laina SPI/MCU |
| Numera o le pine | 13 |
| IC o le avetaavale | NV3007 |
| Ituaiga o le Moli i Tua | 3 LED PA'EPA'E |
| Voltage | 2.5~3.3 V |
| Mamafa | 1.1 |
| Vevela o le Fa'agaioiga | -20 ~ +60 °C |
| Vevela o le Teuina | -30 ~ +80°C |
O le SPEC N165-1442KTBIG31-H13 o se module IPS TFT-LCD e 1.65-inisi e maua ai se iugafono o le 142×428 pixels. O lo'o fa'aalia ai le tekinolosi IPS (In-Plane Switching) e lautele le va'aiga, e maua ai le 80° tulimanu va'aiga tutusa (L/R/U/D) fa'atasi ai ma ata olaola ma sa'o lanu.
O lenei fa'aaliga e lagolagoina ai le SPI, MCU, ma le RGB interfaces, e mafai ai ona fetu'una'i le feso'ota'iga o le polokalama. O lona pupula maualuga e 350 cd/m² e fa'amautinoa ai le va'aia lelei i siosiomaga susulu, ae o le NV3007 driver IC fa'apitoa e fa'amautinoa ai le fa'atinoga lelei.
Fa'amatalaga Autū:
Fua Faatusatusa: 1000:1
Fua Fa'atatau o le Va'aiga: 3:4 (Masani)
VDD Analog:2.5V - 3.3V (2.8V Masani)
Vevela o le Fa'agaioiga: -20°C i le +60°C
Teuina o le Vevela: -30°C i le +80°C
Lautele o faʻaaliga: E aofia ai le Monochrome OLED, TFT, CTP;
Fa'aaliga fofo: E aofia ai le faia o meafaigaluega, FPC fa'apitoa, moli tua ma le tele; Lagolago fa'apitoa ma le mamanu-i totonu
F: 1. E mafai ona ou maua se faʻataʻitaʻiga oka?
A: Ioe, matou te taliaina faʻataʻitaʻiga oka e faʻataʻitaʻi ma siaki le lelei.
Q: 2. O le a le taimi e fa'atali ai mo fa'ata'ita'iga?
A: E manaʻomia e le faʻataʻitaʻiga o loʻo iai nei le 1-3 aso, e manaʻomia e le faʻataʻitaʻiga faʻapitoa le 15-20 aso.
F: 3. E iai sau tapula'a MOQ?
A: O la matou MOQ e 1PCS.
F: 4. O le ā le umi o le tusi saisai?
A: 12 Masina.
Q: 5. o le a le express e te masani ona faʻaaogaina e lafo mai ai faʻataʻitaʻiga?
A: Matou te masani ona lafoina faʻataʻitaʻiga e ala i le DHL, UPS, FedEx poʻo le SF. E masani ona alu le 5-7 aso e taunuu ai.
F: 6. O le ā le umi e te taliaina mo lau totogi?
A: O la matou vaitaimi masani o le totogiina o le T/T. E mafai ona feutana'i isi.