| Ituaiga Fa'aaliga | OLED |
| Igoa fa'ailoga | WISEVISION |
| Tele | 0.54 inisi |
| Pikesi | 96x32 Togitogi |
| Faiga Fa'aalia | Matrix Fa'agaoioia |
| Vaega Galue (AA) | 12.46×4.14 mm |
| Tele o le Panel | 18.52×7.04×1.227 mm |
| Lanu | Monochrome (Paʻepaʻe) |
| Pupula | 190 (Min)cd/m² |
| Metotia o le Avetaavale | Sapalai i totonu |
| Fa'aoga | I²C |
| Tiute | 1/40 |
| Numera o le pine | 14 |
| IC o le avetaavale | CH1115 |
| Voltage | 1.65-3.3 V |
| Mamafa | TBD |
| Vevela o le Fa'agaioiga | -40 ~ +85 °C |
| Vevela o le Teuina | -40 ~ +85°C |
O le X054-9632TSWYG02-H14 o se fa'aaliga OLED la'ititi e faia i togitogi e 96x32, lapo'a fa'alava e 0.54 inisi. O le X054-9632TSWYG02-H14 o lo'o i ai le fa'atulagaga o le module e 18.52×7.04×1.227 mm ma le lapo'a o le Active Area e 12.46×4.14 mm; ua fausia i totonu ma le CH1115 controller IC; e lagolagoina le I²C interface, 3V power supply. O le module o se fa'aaliga PMOLED fa'atulagaina COG e le mana'omia se backlight (e-emissive); e mama ma maualalo le fa'aaogaina o le eletise. O lenei fa'aaliga OLED la'ititi e 0.54-inisi 96x32 e talafeagai mo masini e mafai ona ofuina, E-Cigarette, masini feavea'i, masini tausiga o tagata, peni pu'e leo, masini soifua maloloina, ma isi.
E mafai ona fa'agaoioia le module X054-9632TSWYG02-H14 i le vevela mai le -40℃ i le +85℃; o lona vevela e teu ai e amata mai le -40℃ i le +85℃.
I le aotelega, o le X054-9632TSWYG02-H14 OLED display module o se suiga tele lea i le lalolagi o tekinolosi fa'aaliga. O lona lapo'a e 0.54-inisi, fa'atasi ai ma se fa'aaliga maualuga le iugafono ma le pupula sili ona lelei, e maua ai se poto masani matamata e le mafaatusalia.
Faatasi ai ma lona I²C interface ma le CH1115 driver IC, o lenei OLED display module e mautinoa ai le feso'ota'iga lelei ma le fa'atinoga mata'ina. Pe o e fatuina le isi tupulaga o mea e mafai ona ofuina pe fa'aleleia au meafaigaluega fa'apisinisi, o le X054-9632TSWYG02-H14 o le filifiliga sili lea mo ou mana'oga fa'aaliga. Fa'aleleia i fa'aaliga i le lumana'i ma le X054-9632TSWYG02-H14 OLED display module.
1. Manifinifi–E le manaʻomia se moli malamalama, e otometi lava ona faʻasalalauina;
2. Lautele le tulimanu o le matamata: tikeri saoloto;
3. Pupula Maualuga: 240 cd/m²;
4. Fua fa'atusatusa maualuga (Potu Pogisa): 2000:1;
5. Saosaoa tali maualuga (<2μS);
6. Vevela Lautele o le Fa'agaioiga.
I le avea ai ma se kamupani gaosi fa'aaliga ta'imua, matou te fa'apitoa i su'esu'ega, atina'e, ma le gaosiga o tekinolosi TFT LCD, ma tautino atu e tu'uina atu i tagata fa'atau ni fofo fa'aaliga maualuga le fa'atinoga ma lelei. O a matou oloa e aofia ai le tele o lapopo'a ma tulaga fa'aoga, e aofia ai pulega fa'apisinisi ma masini atamai mo fale, fa'ataunu'uina mana'oga faigata i vaega eseese mo le manino, saoasaoa o le tali atu i lanu, ma le fa'aogaina lelei o le malosi.
Faatasi ai ma faiga gaosiga fa'aonaponei ma le fa'aauau pea o le fa'afouga fa'atekonolosi, o lo'o ia i matou ni fa'amanuiaga taua i le maualuga o le iugafono, lautele o tulimanu va'ai, maualalo le fa'aaogaina o le eletise, ma le maualuga o le tu'ufa'atasia. I le taimi lava e tasi, matou te fa'atumauina le pulea lelei o le lelei o oloa, ofoina atu ni fa'aaliga fa'atuatuaina ma auaunaga fa'apitoa e fesoasoani ai i tagata fa'atau e fa'aleleia atili le tauvaga ma le poto masani a le tagata fa'aoga o a latou oloa mulimuli.
Afai o loʻo e sailia se paʻaga faʻaaliga e mautu le sapalai ma le lagolago faʻapitoa, matou te tulimatai atu e galulue faʻatasi ma oe e faʻatulaga faʻatasi le lumanaʻi o tekinolosi faʻaaliga.
o penefiti autū o lenei faʻaaliga OLED maualalo le malosi:
Fa'atulagaga Manifi TeleE le pei o LCD masani, e le manaʻomia se iunite e faʻamalamalama mai ai le malamalama auā e otometi lava ona faʻasalalauina atu, ma iʻu ai i se foliga manifinifi tele.
Itulau Va'ai Matagofie: Ofoina atu le sa'olotoga e toetoe lava a le fa'atapula'aina i tulimanu lautele e matamata ai ma le la'ititi o le suiga o lanu, e mautinoa ai le tutusa o le lelei o le ata mai itu eseese.
Pupula MaualugaE maua ai le pupula e le itiiti ifo i le 160 cd/m², e manino ma olaola ai le va'ai e tusa lava pe i siosiomaga e malamalama lelei.
Fua Fa'atusatusa Sili Atu: E maua ai se fua faatatau mata'ina o le eseesega i tulaga pogisa o le potu, e maua ai ni lanu uliuli loloto ma ni fa'ailoga manino mo le fa'aleleia atili o le loloto o le ata.
Taimi vave o tali atu: E mitamita i le saoasaoa tele o tali e itiiti ifo i le 2 microseconds, e aveese ai le le manino o gaioiga ma faʻamautinoa ai le sologa lelei o le faʻatinoga i ata vaaia mataʻina.
Lautele o le Vevela o le Fa'agaioigaE galue ma le faʻatuatuaina i le tele o vevela, ma talafeagai ai mo tulaga eseese o le siʻosiʻomaga.
Fa'atinoga Fa'asaoina o le MalosiagaE itiiti ifo le eletise e faʻaaogaina pe a faʻatusatusa i faʻaaliga masani, e fesoasoani i le faʻateleina o le ola o le maa i masini feaveaʻi ma faʻaitiitia ai le faʻaaogaina o le eletise.