O le N139-3636TBWPG41-C16 o se TFT-LCD Module ma se lau lapotopoto e 1.39-inisi le lautele ma se iugafono e 360RGB*360 pixels. O lenei lau LCD lapotopoto e fa'aaogaina se paneli QSPI, lea e iai ona lelei o le maualuga o le eseesega, o se talaaga uliuli atoa pe a tape le fa'aaliga po'o le pixel, ma tulimanu va'ai lautele e Agavale:80 / Taumatau:80 / Luga:80 / Lalo:80 tikeri (masani), 1500:1 le fua faatatau o le eseesega (tau masani), 400 cd/m² le pupula (tau masani), ma se foliga tioata e tete'e atu i le susulu.
O leo le module ua fausia i totonu ma le GC9B71 driver IC lea e mafai onalagolagoe ala iFeso'ota'iga QSPI. O le voltage o le sapalai o le eletise o le LCDe mai2.4V i le3.3V, o le tau masani o le 2.8V. E talafeagai le module fa'aaliga mo masini laiti, masini e mafai ona ofuina, oloa fa'aautomatika fale, oloa papa'e, faiga vitio, meafaigaluega fa'afoma'i, ma isi mea fa'apena. E mafai ona fa'agaoioia i le vevela mai le -20℃ i le +70℃ ma le vevela o le teuina mai le -30℃ i le +80℃.
| Ituaiga Fa'aaliga | IPS-TFT-LCD |
| Bigoa Rand | WISEVISION |
| Stele | 1.39inisi |
| Pikesi | 360×360 Tosi |
| Itu e Va'ai i ai | Va'aiga Uma |
| Vaega Galue (A.A) | 35.31(H) x 35.31(V) mm |
| Tele o le Panel | 37.8(H) x 39.77(V) x1.41(D)mm |
| Fa'atulagaga lanu | Fa'asologa fa'atulagaina RGB |
| Lanu | |
| Pupula | 400 (Min)cd/m² |
| Fa'aoga | QSPI |
| Numera o le pine | 16 |
| IC o le avetaavale | GC9B71 |
| Ituaiga o le Moli i Tua | 1 LED PA'EPA'E |
| Voltage | 2.4~3.3 V |
| Mamafa | TBD |
| Vevela o le Fa'agaioiga | -20 ~ +70°C |
| Vevela o le Teuina | -30 ~ +80°C |
Lautele o faʻaaliga: E aofia ai le Monochrome OLED, TFT, CTP;
Fa'aaliga fofo: E aofia ai le faia o meafaigaluega, FPC fa'apitoa, moli tua ma le tele; Lagolago fa'apitoa ma le mamanu-i totonu
Se malamalamaga loloto ma atoatoa o faʻaoga mulimuli;
Au'ili'iliga o tau ma le lelei o le fa'atinoga o ituaiga fa'aaliga eseese;
Fa'amatalaga ma le galulue fa'atasi ma tagata fa'atau e filifili ai le tekinolosi fa'aaliga sili ona talafeagai;
Galue i le faʻaleleia atili pea o tekinolosi faʻagasologa, lelei o oloa, sefeina o tau, faʻasologa o le tilivaina, ma isi mea faʻapena.
F: 1. E mafai ona ou maua se faʻataʻitaʻiga oka?
A: Ioe, matou te taliaina faʻataʻitaʻiga oka e faʻataʻitaʻi ma siaki le lelei.
Q: 2. O le a le taimi e fa'atali ai mo fa'ata'ita'iga?
A: E manaʻomia e le faʻataʻitaʻiga o loʻo iai nei le 1-3 aso, e manaʻomia e le faʻataʻitaʻiga faʻapitoa le 15-20 aso.
F: 3. E iai sau tapula'a MOQ?
A: O la matou MOQ e 1PCS.
F: 4. O le ā le umi o le tusi saisai?
A: 12 Masina.
Q: 5. o le a le express e te masani ona faʻaaogaina e lafo mai ai faʻataʻitaʻiga?
A: Matou te masani ona lafoina faʻataʻitaʻiga e ala i le DHL, UPS, FedEx poʻo le SF. E masani ona alu le 5-7 aso e taunuu ai.
F: 6. O le ā le umi e te taliaina mo lau totogi?
A: O la matou vaitaimi masani o le totogiina o le T/T. E mafai ona feutana'i isi.